• پنجشنبه ۱۴ شهریور ماه، ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 986-1891-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون وزیر کار:

راز موفقیت تعاونی‌ها داشتن آگاهی ،دانایی و مهارت است/ افتتاح تعاونی توسعه و عمران در مهدیشهر

معاون فرهنگی و اجتماعی وزیرتعاون،کار ورفاه اجتماعی گفت: هرتعاونی برای دستیابی به موفقیت نیاز به داشتن آگاهی،دانایی ومهارت است .

به گزارش خبرنگار ایسنا-منطقه سمنان،دکتر ابراهیم صادقی فر در مراسم افتتاح شرکت توسعه وعمران شهرستان مهدی شهر با بیان اینکه عالی‌ترین نوع تعاون ،شرکت توسعه وعمران است افزود: از اهداف مهم این نوع تعاونی‌ها ،گستره عدالت اجتماعی،رفع فقرو تکثیر ثروت به آحاد مردم است .

وی یکی از عوامل ماندگاری و سرپا نگه داشتن تعاون‌ها را پشتوانه اجتماعی مردم برشمرد و خاطرنشان کرد: باید تلاش کرد تا جذب حداکثری در تعاونی توسعه وعمران اتفاق بیفتد .

معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه تعاونی روش و فرآیندی است که سرمایه‌های کوچک را تجمیع و یک فعالیت اقتصادی را ایجاد می‌کند ادامه داد: توسعه بخش تعاونی به ایجاد عدالت اجتماعی در جامعه کمک زیادی می‌کند .

وی اضافه کرد: اقتصاد تعاون‌محور، اقتصادی عدالت‌گرانه است و به ایجاد تعادل ، گسترش عدالت، توزیع مناسب ثروت و کاهش فقر در جامعه کمک شایانی می‌کند.

اسماعیل غنیان مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان بااشاره به اینکه زندگی عشایری مهد تعاون است افزود: مهدیشهر با داشتن ایل بزرگ عشایر سنگسری بی شک مهد تعاون در سطح کشور است .

غنیان با بیان اینکه تاکنون 76شرکت توسعه وتعاون در کشور راه‌اندازی شده است تشریح کرد: امروز سومین شرکت توسعه و آبادانی استان سمنان در شهرستان مهدیشهر راه‌اندازی وبه زودی شرکت توسعه وعمران شهرستان میامی پس از طی مراحل قانونی اخذ مجوزهای لازم آن افتتاح خواهد شد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: