• یکشنبه ۱۰ شهریور ماه، ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۵
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 986-2297-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس شورای شهر شاهرود مطرح کرد:

تکمیل زیر ساخت‌های مسکن مهر مطالبه شاهرودیها/ تدوین طرح جامع مدیریت پسماند در شاهرود

رئیس شورای شهر شاهرود از لزوم سامان‌بخشی و تکمیل زیر ساخت‌های اصلی مسکن مهربه عنوان یکی از مهمترین مطالبات مردم شاهرود نام برد.

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان، دکترطباطبایی، رئیس شورای اسلامی شهر شاهرود در دیدار با استاندار سمنان از سامان‌بخشی و تکمیل زیر ساخت‌های اصلی مسکن مهر به عنوان یکی از مطالبات مردم شاهرود نام برد و افزود: در همین ارتباط شورای شهر آمادگی دارد تا نسبت به تحویل گرفتن شهرک مسکن مهر و انجام اقدامات زیرساختی و محله‌ای اقدام کند .

رئیس شورای شهر شاهرود با اشاره به آمار بیکاری در شرق استان تصریح کرد: موضوع اشتغال در شاهرود از جمله مباحثی است که توجه و حمایت خاص مسئولان ارشد استان را می‌طلبد .

رئیس پارلمان شهری شاهرود به‌عنوان محور اصلی کریدور جنوب به شمال توانمندی‌ها و ظرفیت‌های متعددی دارد و در صورت توجه بیشتر می‌تواند در توسعه و رشد استان و شهرستان موثر باشد.

وی از نهایی شدن طرح جامع مدیریت پسماند در شاهرود خبر داد و اضافه کرد: این طرح نهایی شده و در انتظار تایید کارگروه استانی است.

طباطبایی خواستار حمایت بیشتر از مدیریت شهری در شاهرود شد و گفت: حمایت استانداری در ارائه تسهیلات جهت خرید تاسیسات مورد نیاز در مرکز پسماند و تولید کمپوست سنتی از درخواست‌های اعضای شورا و شهروندان شاهرودی است.

در اختیار بودن مصالح ساختمانی با کیفیت، نزدیکی به کارخانه سیمان و هوای مطلوب مورد نیاز برای آماده سازی بتن از جمله ظرفیت‌های شاهرود در این بخش است لذا ایجاد کارخانه فرآورده‌های بتونی می تواند در افزایش اشتغال و اقتصاد منطقه موثر واقع گردد .

  وی با اشاره به وجود ۷۰۰ هکتار زمین متروکه در سطح شهر شاهرود ، خاطرنشان کرد: این زمین‌های متروکه نیازمند توجه جدی ، تملک و بهسازی است و شهروندان انتظار دارند اقدامات لازم در این زمینه انجام شود .

رئیس شورای شهر شاهرود با برشمردن برخی از مهمترین مشکلات مدیریت شهری در شاهرود اظهار کرد: فرسودگی ناوگان حمل و نقل عمومی شاهرود، عدم وجود نردبان طویل آتش نشانی و عدم تکمیل چارت نیروهای متخصص شهرداری از مشکلات و نیازهای جدی شاهرود است.


انتهای پیام

اخبار مرتبط

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: