• شنبه ۹ شهریور ماه، ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۴
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 986-792-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : گفتگو

دبیر انجمن حرفه‌ای اقامتگاه‌های بوم‌گردی استان سمنان:

رای اعتماد بالای نمایندگان به وزیر پیشنهادی به تحول در گردشگری کمک می‌کند

دبیر انجمن حرفه‌ای اقامتگاه های بوم گردی استان سمنان گفت: با توجه به ارزآوری صنعت گردشگری و نگاه ویژه دولت به این بخش،رای اعتماد اکثریت نماینگان مجلس به وزیر پیشنهادی دولت، در ادامه یافتن این مسیر می تواند بسیار موثر و کارآمد باشد .

محسن شریعتی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایسنا-منطقه سمنان با بیان اینکه  دکتر مونسان شخصی مثبت، آگاه  و متخصص در نگاه به حوزه گردشگری است، افزود: دقت در زمینه انتخاب مدیران و معاونین متخصص در حوزه گردشگری از ویژگی‌های برجسته دکتر مونسان است

رئیس هیئت موسس انجمن راهنمایان گردشگری استان سمنان، پیگیری و مطالبه گری دکترمونسان در حوزه اجرا را از نکات بارز وی بر شمرد و گفت: با حضور دکتر مونسان توجه بیشتری به بخش خصوصی شده و به بخش آمایش سرزمینی در حوزه گردشگری توجه می‌شود .

شریعتی، در خصوص تبدیل سازمان میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی به وزارتخانه، افزود: تبدیل شدن سازمان میراث فرهنگی به وزارت‌خانه مزایا و منافع بسیاری برای فعالان این بهش دارد.

وی ادامه داد: ارتقاأ سازمان به وزارتخانه نمایندگان مجلس را در برابر این سازمان مطالبه‌گر و مجموعه میراث فرهنگی را نسبت به عملکرد خود بیش از پیش پاسخگو می‌کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: