• پنجشنبه ۷ شهریور ماه، ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 986-891-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

همزمان با هفته دولت

مجتمع گاوشیری در سمنان به بهره برداری رسید.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان گفت: همزمان با هفته دولت مجتمع گاو شیری در شهرستان سمنان به بهره برداری رسید .
به گزارش ایسنا-منطقه سمنان ، سید حسن میرعماد در حاشیه افتتاح این پروژه اظهار داشت: این مجتمع ظرفیت بهره برداری از ۵۰ گاو شیری را دارد .
وی با اشاره به مساحت این مجتمع گاوشیری گفت: مساحت کل زمین این مجتمع سه هزار و ۷۸۰ مترمربع بوده که مساحت مسقف آن ۹۴۹ متر مربع است .
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان با بیان اینکه زیرساخت‌های لازم برای این مجتمع گاو شیری ایجاد شده است گفت: منبع تامین آب این مجتمع از طریق چاه و برق آن نیز از طریق شبکه سراسری تأمین شده است .
میرعماد با اشاره به میزان تولید محصولات این مجتمع گفت: این مجتمع گاوشیری سالانه ظرفیت تولید ۳۵۰ تن شیر و هشت تن گوشت قرمز را دارد .
وی با اشاره به میزان اشتغال ایجاد شده از محل احداث این مجتمع گاو شیری گفت: با بهره برداری از این پروژه دامی زمینه اشتغال دائم برای ۳ نفر و برای ۸ نفر نیز به صورت غیر مستقیم شغل ایجاد شده است .
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان خاطرنشان کرد: مجموع سرمایه گذاری برای ایجاد این مجتمع گاوشیری ۹ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال بوده که ۶ میلیارد ریال آن از محل تسهیلات بانکی و ۳ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال آورده شخصی سرمایه گذار بوده است .
میرعماد با اشاره به اهداف ایجاد این پروژه بخش کشاورزی گفت: تولید شیر ،گوشت و اشتغال زایی از مهمترین اهداف این پروژه است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: