• چهارشنبه ۶ شهریور ماه، ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۱
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 986-192-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرودگاه بین المللی شاهرود مهیای پروازهای تجاری و باری خارجی/ بیکاری معضل جدی شرق استان

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس و نماینده مردم شاهرود و میامی با اشاره به ارتقاء فرودگاه شاهرود به فرودگاه بین المللی و اعطای مرز هوایی به این فرودگاه گفت: به زودی پروازهای تجاری و باری در این فرودگاه بین المللی شروع می شود.

به گزارش ایسنا ،منطقه سمنان ، دکتر سیدحسن حسینی با اشاره به مهیا شدن این فرودگاه برای حمل و نقل هوایی اظهار کرد: به زودی شاهد پروازهای مسافری، تجاری و باری از فرودگاه بین المللی شاهرود به داخل و خارج کشور خواهیم بود.‌

دکتر حسینی، با اشاره به اینکه پروژه های دیگری در شهرستان در آینده نزدیک افتتاح می شود ادامه داد: نیروگاه برق شهید بسطامی، کارخانه فولاد و ذوب آهن شاهرود، طب پلاستیک، پروژه معدنی طرود و پروژه های راهسازی از جمله این پروژه ها هستند.

 نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی از بیکاری به عنوان مهمترین مشکل شرق استان و خصوصا شاهرود نام برد و اظهارامیدواری کرد: با افتتاح این پروژه ها بخشی از معضل اشتغال جوانان این شهرستان حل شود.

وی با اشاره به محدودیت در منابع اعتباری دولت تصریح کرد: باید در اجرای پروژه ها از منابع بخش خصوصی بهره بگیریم.

وی بر لزوم تلاش مردم و بخش خصوصی برای رفع بخشی از منابع تاکید کرد و افزود: در این شرایط که بخش دولت با محدودیت در منابع روبرو است باید بیش از گذشته از ظرفیت بخش خصوصی و سرمایه گذاران داخلی استفاده کنیم.

حسینی با تقدیر از تلاش مدیران استان افتتاح ۱۷۲ پروژه با اعتباری هزار و ۴۰۰ میلیارد ریالی در این شهرستان را محصول پویایی و تلاش مدیران استان و دولت خدمتگذار ارزیابی کرد.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: