• سه شنبه ۵ شهریور ماه، ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۲
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 986-1897-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

افتتاح 8 پروژه صنعت توزیع برق در دامغان/ بهره‌برداری از طرح گازرسانی به طرزه دامغان

در چهارمین روز هفته دولت و در مراسم افتتاح همزمان پروژه‌های عمرانی شهرستان دامغان، هشت پروژه عمرانی برق‌رسانی با حضور استاندار و جمعی از مسئولین افتتاح شدند .

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان،سیدمحمد موسوی‌زاده مدیرعامل شرکت توزیع برق استان اظهار کرد: برای بهره‌برداری از این پروژه‌ها اعتباری بالغ بر هشت میلیارد و ۵۱۳   میلیون ريال هزینه شده است.

 وی گفت:  امروز طرح احداث ۴۲۰ متر شبکه روشنایی معابردر روستای بخش آباد با اعتبار ۳۸۴ میلیون ریال و طرح  تقویت ترانس هاي سطح شهرستان با ظرفيت يک هزار کيلوولت آمپر جهت تامين برق متقاضيان به مبلغ يک ميليارد و ۷۹۷ ميليون ريال به بهره برداري رسيدند .

وی ادامه داد: طرح بهینه سازی شبکه توزیع برق و نصب چهار دستگاه پست زمینی در نقاط مختلف این شهرستان  با هزینه ۸۸۹ ميليون ريال و طرح توسعه شبکه فشار ضعيف شهر ديباج با اعتبار ۲۲۹ ميليون ريال ، از جمله پروژه هايي است که در هفته دولت افتتاح شدند .

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان افزود: طرح نصب هشت ست کات اوت واقع در فرعی های فیدر جاوید به مبلغ یک میلیارد و دو ميليون ريال و طرح جا به جائي و رفع حريم شبکه در سطح شهرستان ، با هزينه ۷۹۹ ميليون ريال ، از ديگر طرح هاي افتتاح شده به شمار مي رود .

موسوی‌زاده خاطرنشان کرد: همچنین طرح‌های تعویض ۱۰ دستگاه کنتور غیر دیماندی طرح فراسامانه هوشمند اندازه گیری و مدیريت انرژي (فهام) با اعتبار ۲۰۵ ميليون ريال و طرح  بهسازي يک هزار و ۲۵۰ انشعاب تکفاز و سه فاز و نصب ۳۰۰ انشعاب و لوازم اندازه گيري با اعتبار سه ميليارد و ۲۰۸ ميليون ريال در اين شهرستان به بهره برداري رسید

به گزارش ایسنا همچنین در آیینی با حضور استاندار سمنان، نماینده و فرماندار دامغان پروژه گاز رسانی به روستای طزره با اعتباری بالغ بر 50 میلیارد ریال افتتاح شد.

.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: