• سه شنبه ۵ شهریور ماه، ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۰
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 986-1697-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

افتتاح ۱۷طرح جهاد کشاورزی در شهرستان سرخه

مدیر جهادکشاورزی شهرستان سرخه از افتتاح و بهره‌برداری از ۱۷ طرح عمرانی سازمان جهاد کشاورزی در شهرستان سرخه به مناسبت هفته دولت خبر داد.

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان فاطمه سعیدی در حاشیه افتتاح این طرح‌ها اظهار داشت: ۱۷ طرح عمرانی در زمینه آب و خاک به منظور افزایش بازدهی و مدیریت مصرف آب با صرف اعتبار ۱۲ میلیارد و ۲۸۶ میلیون ریال افتتاح شد .

وی افزود: اجرای سامانه آبیاری قطره‌ای، مرمت و لایروبی قنات، احداث استخر ذخیره آب کشاورزی احداث و تکمیل راه بین مزارع، انتقال آب با لوله پلی اتیلن از جمله طرح‌های افتتاح شده در بخش آب و خاک در شهرستان سرخه در هفته دولت است .

وی ادامه داد: با افتتاح ۱۷ طرح جهاد کشاورزی هفته دولت در شهرستان سرخه، ۲۸ فرصت شغلی ایجاد شد و ۱۴۲ خانوار از این طرح‌ها بهره‌مند می‌شوند .

مدیر جهادکشاورزی شهرستان سرخه گفت: افزایش بازدهی و عملکرد محصول در واحد سطح، افزایش آب ورودی در ثانیه، جلوگیری از اتلاف، نفوذ آب و تسهیل در دسترسی کشاورزان به مزارع از جمله اهداف اجرای طرح‌های عمرانی جهادکشاورزی بهره برداری شده در شهرستان سرخه همزمان با هفته دولت است .

سعیدی خاطرنشان کرد: از مجموع ۱۷ طرح عمرانی افتتاح شده جهادکشاورزی شهرستان سرخه در هفته دولت، ۱۲ طرح در روستاهای هفدر و پنج طرح در روستاهای لاسجرد اجرا شده است .

شهرستان ۱۵ هزار نفری سرخه در ۱۷۰ کیلومتری شرق تهران و ۲۰ کیلومتری غرب شهرستان سمنان قرار دارد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: