• دوشنبه ۴ شهریور ماه، ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۹
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 986-1297-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

دستگیری شکارچیان تیهو‌های قوشه به جرم شکار در فصل ممنوعه

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان دامغان از دستگیری شکارچیان غیرمجاز پرندگان در قوشه دامغان خبر داد.

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان، علی آذرپور با اعلام این خبر افزود: این دو شکارچی متخلف در مناطق آزاد جنوب غربی روستای قوشه، توسط مأمورین یگان حفاظت محیط زیست دستگیر شدند.

وی ادامه داد: این شکارچیان متخلف طی روزهای اخیر، به دلیل اقدام به شکار پرندگان وحشی در در منطقه موسوم به زِراوه روستای قوشه دستگیر شدند .

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان دامغان از کشف دو لاشه دو قطعه تیهوی وحشی از این شکارچیان خبر داد و گفت: یک قبضه سلاح شکاری دولول و مقادیری فشنگ و ادوات شکار از این شکارچیان کشف و ضبط شد.

وی با بیان اینکه این شکارچیان در فصل ممنوعه به شکار پرندگان وحشی می‌پرداختند اضافه کرد: این دو شکارچی متخلف بدون داشتن مجوز شکار از سوی سازمان حفاظت محیط زیست اقدام به شکار پرندگان در فصل شکار ممنوع پرداختند.

آذرپور از تشکیل پرونده قضایی برای این شکارچیان خبر داد و افزود: این دو شکارچی غیرمجاز بعد از تکمیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان دامغان از برخورد جدی با متخلفین شکار در این شهرستان خبر داد و خاطرنشان کرد: مأمورین یگان حفاظت محیط زیست با رصد مداوم زیستگاه‌های شهرستان با متخلفین برخورد قانونی می‌کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: