• شنبه ۲ شهریور ماه، ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 986-291-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

همزمان با اولین روز هفته دولت صورت گرفت:

افتتاح ۱۱ پروژه عمرانی برق رسانی در سمنان

مدیرتوزیع برق شهرستان سمنان از افتتاح ۱۱ پروژه عمرانی برق رسانی در هفته دولت سال جاری با اعتبار ۴۳ میلیارد و ۶۸۲ ميليون ريال خبرداد .

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان ، مهدی پاک طینت در نخستین روز هفته دولت اظهار کرد: پروژه نصب یک دستگاه ترانس به ظرفیت ۴۰۰ کیلوولت آمپر و احداث ۶۵۰ متر شبکه فشارضعیف در این شهرستان با اعتبار یک ميليارد و ۷۵۰ ميليون ريال به بهره‌برداري خواهد رسيد .

وی به پروژه احداث ۸۰۰ متر شبکه فشار متوسط هوایی و تجهیز دو ایستگاه هوایی در منطقه اعتضاديه به مبلغ يک ميليارد و ۶۰۰ ميليون ريال اشاره کرد و افزود: پروژه نصب هشت دستگاه پست هوايي به قدرت دو هزار و ۱۱۰ کيلوولت آمپر و احداث يک هزار و ۴۷۰ متر شبکه توزيع برق  به منظور تامين برق مشترکان در سطح شهرستان با هزینه شش میلیارد و ۲۴۷ میلیون ریال ، از جمله پروژه های قابل افتتاح در هفته دولت امسال در مرکز استان است .

وی با بیان این که پروژه بهینه سازی ۲۰ دستگاه پست هوایی به ظرفيت ۸۵۵ کيلوولت آمپر و اصلاح دو هزار و ۷۰۰ متر شبکه فشار متوسط با اعتبار پنج ميليارد و ۴۹۱ ميليون ريال افتتاح خواهد شد اظهار داشت: پروژه برقراري  ۲۴ ست تيغه جدا کننده  برروي خطوط فشار متوسط هوايي با مبلغ ۵۸۳ ميليون ريال، از دیگر پروژه های قابل بهره برداری مربوط به این شهرستان است .

پاک طینت با بیان اینکه پروژه اصلاح ۱۵ هزار متر خط ۲۰ کیلوولت به صورت خط گرم با هزینه یک میلیارد و ۱۲۰ ميليون ريال، از جمله پروژه‌های قابل افتتاح می باشد تصریح کرد: پروژه توسعه هشت هزار و ۲۸۰ متر شبکه فشار ضعیف هوایی و زمینی به طول سه هزار و ۴۸۰ متر با اعتبار ۹ میلیارد و ۸۸ میلیون ریال، در هفته دولت سال جاری افتتاح می گردد .

وی با بیان اینکه پروژه بهسازی ۷۳۰ سرچراغ  و احداث دو هزار و ۸۶۰ متر شبکه روشنایی معابر در نقاط مختلف شهرستان با هزینه سه میلیارد و ۷۲۲ میليون ريال بهره برداري خواهد شد خاطرنشان کرد: پروژه بهسازی دو هزار و ۱۷۰ انشعاب آمپری به مبلغ ۹ میلیارد و ۸۵۶ میلیون ریال، از زمره پروژه های قابل افتتاح به شمار می رود .

وی با اعلام این که پروژه اصلاح  ۱۱۵ انشعاب دیماندی و غیردیماندی با اعتباردو ميليارد و ۴۰ ميليون ريال به بهره برداري مي رسد يادآور شد: پروژه بهينه سازي هفت دستگاه تابلوهاي فشارمتوسط و فشارضعيف پست هاي زميني باهزينه دو ميليارد و ۱۸۵ ميليون ريال در هفته دولت سال ۹۸ افتتاح خواهد شد .  


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: