• شنبه ۲ شهریور ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۴
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 986-193-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

کلاس درس استاندار سمنان در مدرسه تازه تأسیس!+عکس

همزمان با هفته دولت، مدرسه 12 کلاسه خیرساز باقر العلوم در سمنان و با حضور استاندار سمنان، نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه و جمعی از مسوولین استانی افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار ایسنا، منطقه سمنان، علیرضا آشناگر پس از انجام مراسم رسمی افتتاح و بهره برداری از این آموزشگاه، در جریان بازدید از بخش های مختلف مدرسه، مسوولین استان را در یکی از کلاس ها و پشت میزهای دانش آموزان نشاند و برای دقایقی ضرورت های توسعه کشور را تشریح کرد.

وی با بیان اینکه تمامی مسوولین عالی رتبه و حتی رئیس جمهورهای آینده این کشور از پشت همین میزها و نیمکت ها تربیت و پرورش می یابند، افزود: ایران کشوری در حال توسعه است و مبنای توسعه در همه جا آموزش و پرورش است.

استاندار سمنان با تأکید بر اینکه توجه جدی به آموزش و پرورش منجر به توسعه خواهد شد تأکید کرد: مربیان آموزش و پرورش، فرماندهان توسعه پایدار هر کشور هستند .‌

آشناگر اظهار داشت: ابزار توسعه، تغییر نگرش هاست و تغییر نگرش در آموزش و پرورش امکان پذیر است، توقع ما از آموزش و پرورش این است که اولا تفاوت ها را به رسمیت بشناسد و بعد گفت وگو و رواداری را گسترش و مهارت ها را ارتقا دهد .

عالی ترین مقام اجرایی دولت در استان با اشاره به ضرورت طرح گفتمان های مختلف در جامعه اظهار کرد: برای به رسمیت شناختن تفاوت ها باید گفت و گو را گسترش داده و تعمیم دهیم .

استاندار سمنان در پایان این جلسه و در این کلاس درس نمادین، از خانواده زنده یاد رحمت الله قدس، خیر مدرسه ساز تجلیل کرد.

این کلاس درس در حالی تشکیل شد که تعدادی از دانش آموزان این مدرسه برای اجرای برنامه های مختلف در سالن اجتماعات مدرسه منتظر بودند، شوخی برخی مدیران با یکدیگر و تقاضای نگاه کردن مشق های مدیران توسط استاندار سمنان از حاشیه های دیگر این مراسم بود.
انتهای پیام

اخبار مرتبط

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: