• پنجشنبه ۳۱ مرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۲
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 985-2994-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس جهاد دانشگاهی استان سمنان خواستار شد:

لزوم بسترسازی برای افزایش سهم شهرستان‌ها از رسانه‌های استانی و سهم استان از رسانه‌های ملی

رئیس جهاد دانشگاهی و رییس خبرگزاری دانشجویان ایران ایسنا استان سمنان بر ضرورت بسترسازی لازم برای افزایش سهم شهرستان‌ها از رسانه‌های استان و همچنین افزایش سهم استان از رسانه‌های ملی تاکید کرد.

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان، حسن رهایی در دیدار مدیرعامل ایسنا با استاندار سمنان از ایسنا به عنوان مولود نهاد جهاد دانشگاهی نام برد و اظهار کرد: خبرگزاری ایسنا در استان سمنان می‌کوشد به دور از حواشی تنها به رسالت‌های حرفه‌ای خود بپردازد.

وی با بیان اینکه خبرگزاری ایسنا در استان سمنان همزمان با تاسیس این خبرگزاری در سراسر کشور، فعالیت خود را آغاز کرده ادامه داد: ایسنا از بدو تاسیس در تلاش بوده به عنوان رسانه نظام از همه دولت‌های جمهوری اسلامی حمایت کند.

این عضو هیئت علمی جهاددانشگاهی استان گفت: تفاوت ایسنا در این نکته مهم و کلیدی است که  در رسالت کاری خود هیچگاه وارد حاشیه نشده و به رویدادهای خبری نگرشی منطقی و علمی دارد.

رهایی خاطرنشان کرد: خبرگزاری ایسنا در دولت تدبیر و امید تلاش خود را در جهت برقراری عدالت رسانه ای ، کمک و انعکاس رسانه ای خدمات دولت معطوف داشته است.

وی بر توزیع متوازن اخبار شهرستان‌های استان و افزایس سهم استان در از اخبار رسانه‌های ملی تاکید کرد و افزود: در همه این 20 سال که از عمر ایسنا می‌گذرد این رویه دو راهبرد اساسی در خبرگزاری ایسنا در استان سمنان است. و بحمدلله سهم استان در انعکاس اخبار در سطح ملی و بویژه پوشش رسانه ملی ایسنا خوب و قابل قبول است.

 رییس خبرگزاری دانشجویان ایران ایسنا استان با بیان اینکه در تلاشیم تا نگاه ملی به استان تقویت شود به برخی پروژه‌های جهاددانشگاهی استان اشاره و اظهار کرد: جهاد دانشگاهی تکمیل پروزه شعبه پژوهشگاه رویان در مهدیشهر و پژوهشکده کویر در سمنان را در برنامه های خود دارد.


انتهای پیام

اخبار مرتبط

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: