• شنبه ۱۹ مرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۶
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 985-1092-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

به مدت 10 شب متوالی صورت می گیرد:

طنین"فصل شیدایی" در کوهستان سمنان

فرمانده سپاه ناحیه سمنان از برگزاری اجلاسیه شهدای شهرستان سمنان خبر داد و گفت: برگزاری ویژه برنامه فصل شیدایی مهمترین برنامه این اجلاسیه است.

به گزارش خبرنگار ایسنا-منطقه سمنان، سرهنگ محمد امامی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ویژه برنامه فصل شیدایی به مدت 10 روز متولی در محل پارک کوهستان سمنان برگزار خواهد شد.

وی از برنامه‌ریزی برای پذیرایی از 5000نفر در هر اجرای این نمایش خبر داد و افزود: پیش‌بینی می‌شود روزانه هفت‌هزار نفر از این نمایش که متناسب با وقایع دفاع مقدس با محوریت سرداران شهید سمنان برنامه‌ریزی شده دیدن کنند.

فرمانده سپاه ناحیه سمنان از برپایی نمایشگاه این اجلاسیه از امروز 19 مردادماه خبر داد و گفت: اجراهای فصل شیدایی از 21 مردادماه آغاز و تا 31 مردادماه ادامه دارد.

وی از فعالیت 400 نیروی سپاه ناحیه برای آماده‌سازی این اجلاسیه خبر داد و خاطرنشان کرد: علاوه بر این 300 نیروی بسیجی نیز در اجرای برنامه‌ها مشارکت دارند. ضمن اینکه عوامل اجرایی نمایش نیز بیش از 70 نفر هستند.

سرهنگ امامی با بیان اینکه اجلاسیه به صورت رسمی از دوشنبه که مصادف با روز عید قربان است آغاز می‌شود اضافه کرد: بلیت‌هایی برای این برنامه تعبیه شده که به صورت رایگان در مراکز ویژه‌ای توزیع می‌شود. ضمن اینکه یک باجه توزیع بلیت نیز در ورودی پارک کوهستان نیز تعبیه شده است.

وی با بیان اینکه پیش‌بینی می‌شود در مجموع 70 هزار نفر از این نمایش بازدید کنند گفت: این نمایش تاکنون در بسیاری از استان‌ها اجرا و با استقبال مردم همراه بوده است.

فرمانده سپاه ناحیه سمنان از تعبیه پارکینگ برای 3000خودرو در هر شب خبر داد و گفت: بازدید از این نمایش که با سرمایه‌گذاری سازمان اوج تهیه شده کاملا رایگان است و تهیه بلیت نیز تنها با هدف سازماندهی و نظم بیشتر انجام می‌شود.

امامی از ارتقاء سطح معنوی جامعه به عنوان یکی از اهداف این اجلاسیه نام برد و اظهار کرد: فصل شیدایی به نیت شهدا و با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت که در این برهه بیش از هر زمان به آن نیازمندیم؛ اجرایی می‌شود. بخشی از هزینه‌های لجستیک و پشتیبانی نیز توسط سپاه ناحیه سمنان تامین شده است.

وی ضمن دعوت از عموم مردم استان برای دیدن از ویژه‌برنامه فصل شیدایی یادآوری کرد: سازمان اتوبوس‌رانی نیز در هفت نقطه شهر سمنان ناوگان حمل و نقل عمومی را برای انتقال مردم به محل برگزاری اجلاسیه مهیا کرده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: