• چهارشنبه ۱۶ مرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۴
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 985-1394-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیرکل کانون پرورش فکری در بازدید از ایسنای سمنان:

3 مرکز جدید به مراکز کانون پرورش فکری افزوده می‌شود/ کتابخانه‌های کانون نیازمند بروزرسانی هستند

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان از برنامه‌ریزی برای راه‌اندازی سه مرکز سیار و فراگیر در شهرستان‌های میامی، مهدیشهر و شاهرود تا پایان امسال خبر داد.

نبی الله خدابخشی در حاشیه بازدید از دفتر ایسنا در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا-منطقه سمنان ضمن تبریک روز خبرنگار اظهار کرد: بخش عمده تجهیزات و امکانات مورد نیاز این مراکز فراهم شده و تنها بحث نیروی انسانی آنها مانده و انشالله با جذب نیرو این سه مرکز جدید فعالیت خود را در استان آغاز می‌کنند.

وی از وجود 25 مرکز ثابت و سیار فعال در استان خبر داد و افزود: این مراکز تا پایان سال به 28 مرکز افزایش می‌یابند.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان از این کانون به عنوان یک نهاد مظلوم نام برد و گفت: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان علی‌رغم پتانسیل و ظرفیت بالا، از نظر سطح برخورداری از دستگاه‌های مظلوم استان محسوب می‌شود.

وی با بیان اینکه کانون گستره استان پهناور سمنان از ایوانکی در غرب تا بیارجمند در شرق استان را تحت پوشش دارد خاطرنشان کرد: کانون از نیروی انسانی متخصص و خوبی برخوردار است.

خدابخشی با بیان اینکه نیروی انسانی در حوزه فرهنگ از اهمیت بالایی برخوردار است ادامه داد: باید نیروی انسانی و امکانات کانون بروزرسانی شود.

وی در پاسخ به پرسش ایسنا در خصوص تنوع کتب حوزه کودک و نوجوان گفت: کتابخانه های کانون نیازمند بروزرسانی هستند و برای تجهیز کتابخانه‌ها به حداقل 250 میلیون تومان اعتبار نیاز داریم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: