• سه شنبه ۲۵ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 984-4390-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

کاهش بیش از 25درصدی پرسنل بهزیستی استان در 4 سال اخیر!/ نگهداری 200 نفر در مراکز شبانه‌روزی بهزیستی سمنان

مدیرکل بهزیستی استان سمنان از نگهداری بیش از 200 کودک در مراکز شبانه‌روزی بهزیستی استان سمنان خبر داد.

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان، علیرضا ایزدپور در شورای اداری این اداره کل که با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار سمنان برگزار شد اظهار کرد: این کودکان به صورت شبانه‌روزی از سوی این سازمان خدمات دریافت می‌کنند.

وی با اشاره به گستردگی خدمات در بهزیستی تصریح کرد: در مجموع بیش از 25 هزار نفر در استان به‌صورت مستقیم از خدمات سازمان بهزیستی بهره‌مند هستند.

مدیرکل بهزیستی استان سمنان از ارائه خدمات از سوی این نهاد حمایتی در شهرستان‌های هشت‌گانه استان خبر داد و اضافه کرد: بیشترین مدد جویان استان در شاهرود و دامغان ساکن هستند.

مدیرکل بهزیستی استان سمنان ضمن تبریک هفته بهزیستی از برگزاری 30 عنوان برنامه به این مناسبت خبر داد و افزود: همزمان با هفته بهزیستی 12 طرح در استان با اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با اشاره به فعالیت مراکز تحت‌نظر این اداره کل در استان گفت: در حال حاضر ۳۴۲ مرکز ارائه خدمات تحت نظارت بهزیستی در سطح استان فعالیت دارند

ایزدپور از کاهش کارکنان این اداره کل در چهار سال گذشته خبر داد و گفت: کارکنان بهزیستی در استان سمنان از ۴۵۰ نفر در سال ۹۴ به ۳۱۸ نفر در سال ۹۸ رسیدند.

وی همچنین با اشاره به لزوم پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی از پیش‌بینی تمهیداتی در همین راستا خبر داد و افزود: تمام خدمات حوزه پیشگیری بهزیستی استان در راستای کاهش میزان طلاق و آسیب‌های اجتماعی و خانواده است.

مدیرکل بهزیستی استان ادامه داد: طرح‌های "ماد " و "مانا" با هدف کاهش آسیب‌های اجتماعی با مشارکت آموزش و پرورش در حال انجام است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: