• چهارشنبه ۱۹ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 984-3091-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

اخطار دوم معاون استاندار سمنان به برخی مدیران!

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان چندی پیش در جلسه شورای اداری شهرستان سمنان در فرمانداری سمنان، ضمن هشدار به مدیران استان گفته بود: آن دسته از مدیران که اعتبارات دستگاه خود را جذب نکرده و اعتبارات آنها برگشت بخورد بی‌تردید در پازل مدیریت ما قرار نمی‌گیرند .

به گزارش خبرگزاری ایسنا، منطقه سمنان، منوچهر فخری پیش از ظهر امروز نیز در جلسه پیگیری مصوبات سفر ریاست ‌محترم‌ جمهوری به استان سمنان با تأکید دوباره بر این مطلب و ضرورت توجه به جذب اعتبارات ملی از سوی برخی مدیران گفت: گاهاً با وجود اعتبار، هنر اجرا از سوی مدیر وجود ندارد و این‌ مهم قطعاً در شاخص های عملکرد این مدیر و شاخص های ارزیابی مجموعه تحت مدیریت او تاثیر گذار خواهد بود .

وی افزود: نیاز است تا مدیران برای جذب اعتبارات از اعتبارات ملی و کشور تلاش ویژه ای داشته باشند و این هنر و جسارت لازم را نیز توأمان داشته باشند.

وی ادامه داد: در دور اول سفر ریاست محترم ‌جمهور به استان، بالغ بر ۹ هزار و ۶۰۰ میلیارد ریال اعتبار تخصیص یافت که میزان عملکرد اعتباری ما در استان در این خصوص ۸ هزار و ۹۵۰ میلیارد ریال بود که در قالب ۷۲ پروژه اجرایی شد .

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان تأکید کرد: بالغ بر ۷۰۰ میلیارد ریال تعهدات و بالغ بر یک هزار و ۳۰۰ میلیارد ریال نیز مازاد تعهدات از اعتبارات دور اول سفر هنوز باقی مانده است .

فخری اضافه کرد: بالغ بر ۱۳ هزار و ۸۴۰ میلیارد ریال اعتبار نیز در دور دوم سفر ریاست محترم جمهوری به استان برای ۷۲ پروژه در نظر گرفته شده است .

وی خاطرنشان کرد: برخی دستگاه اجرایی ما در بحث اجرایی شدن پروژه های سفر ریاست محترم جمهوری به استان موفق عمل نکردند که نیاز به توجه بیشتر دارد .

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان اظهار داشت: در بحث های راه و شهرسازی و آب چند پروژه  با مشکلاتی مواجه است که امید می رود با تلاش و توجه بیشتر، این ‌مشکلات برطرف گردد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: