• سه شنبه ۱۸ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 984-2791-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

جریمه ۵ میلیاردی واحدهای صنفی متخلف در سمنان

معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کننده سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: در سه ماه نخست امسال واحدهای صنفی ، تولیدی و مرکزهای پخش متخلف در استان، پنج میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال جریمه شدند .

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان ، مهدی یحیایی در ستاد تنظیم بازار سمنان با اعلام این خبر افزود: تخلف واحدهای صنفی استان در زمینه‌های مختلف مانند کم و گران فروشی، تقلب و فقدان درج قیمت بوده است .

وی ادامه داد: از اول فروردین تا پایان خرداد امسال، گشت نظارت بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان ۱۴ هزار و ۷۰۰ بازرسی از واحدهای صنفی در استان سمنان انجام داد و در نهایت ۸۱۲ پرونده تخلف تشکیل شد .

به گفته یحیایی، در سامانه مردمی (تلفن گویای ۱۲۴) ، حدود ۵۶۶ شکایت مردمی ثبت شد و به تمام شکایت‌ها در کوتاه‌ترین زمان رسیدگی شد .

معاون نظارت ، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کننده سازمان صمت استان ابراز داشت: سازمان صمت استان سمنان در گشت مشترک با تعزیرات حکومتی و اتاق اصناف، ۲۷۲ بازرسی انجام داده است که این بازدیدها منجر به تشکیل ۲۴۹ پرونده و معرفی به تعزیرات حکومتی شد .

یحیایی خاطرنشان کرد: سازمان صمت استان سمنان برای مبارزه با قاچاق و توجه به منویات مقام معظم رهبری یک هزار و ۵۷ بازرسی انجام داد و براساس بازرسی‌های انجام شده، ۶۶ پرونده قاچاق در استان تشکیل شد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: