• شنبه ۱۱ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۶
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 983-992-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیرکل جدید راه و شهرسازی استان سمنان معارفه شد/معرفی مدیرکل راه و شهرسازی شرق استان

در آیینی با حضور عبوری معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی ، همتی نماینده مردم شهرستان های سمنان، مهدیشهر و سرخه، فخری معاون استاندار سمنان مدیرکل جدید راه و شهرسازی استان سمنان معارفه شد.

به گزارش خبرنگار ایسنا-منطقه سمنان، در این آیین ضمن تجلیل از سید کمال‌الدین میرجعفریان سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان سمنان، طی حکمی از محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی، مهندس دهقان به عنوان مدیرکل جدید راه و شهرسازی استان سمنان معرفی شد.

حسین دهقان پیش از این معاونت اداره کل راه و شهرسازی استان سمنان را عهده‌دار بوده است.

همچنین سید کمال‌الدین میرجعفریان سرپرست پیشین اداره کل راه و شهرسازی استان پیش از این طی حکمی از سوی وزیر کشور به عنوان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان شمالی معرفی شده بود.

میرجعفریان سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان در این آیین با تقدیر از همراهی مدیران استان در دوران مسوولیت‌اش گفت: تعیین تکلیف ساختار جدید این اداره کل یکی از گام‌های مهمی بود که در این چند ماهه انجام شد.

وی با اشاره به راه‌اندازی اداره کل راه و شهرسازی شرق استان خاطرنشان کرد: سمنان استان پهناوری است و اداره کل راه و شهرسازی استان می‌تواند نقش مهمی در توسعه استان و اجرای پروژه‌های آن داشته باشد.

همچنین در آئینی مدیرکل راه و شهرسازی شرق استان سمنان  باحضور دکتر عبوری معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی و دکتر فخری، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان در شاهرود برگزار شد.

در این آیین امیر عمیدی به عنوان مدیرکل راه و شهرسازی شرق استان معرفی شد. وی پیش از این سرپرست این اداره کل را برعهده داشت.

اداره کل راه و شهرسازی شرق استان سمنان  با مرکزیت شاهرود فعالیت می‌کند.

به گزارش ایسنا- استان سمنان به عنوان ششمین استان پهناور کشور دارای دو اداره کل راه و شهرسازی استان با مرکزیت سمنان و اداره کل شرق استان با مرکزیت شاهرود است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: