• دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۲
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 982-395-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

استان سمنان در جست‌وجوی خرید امتیاز یک تیم دسته اولی

مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان از تلاش این استان برای خرید امتیاز یک تیم از یکی از لیگ‌های دسته اول و یا دوم کشورمان خبر داد.

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان؛ مجتبی جانعلی اظهار کرد: با توجه به همراهی استانداری و مسوولان استان تاکنون رایزنی‌هایی نیز در همین ارتباط انجام شده است.

وی با اشاره به هزینه بالای تیم‌‌‌‌داری در فوتبال خاطرنشان کرد: در زمینه خرید امتیاز یک تیم فوتبال با اسپانسرهایی نیز مذاکراتی صورت گرفته و امیدواریم این مهم به سرانجام برسد.

این مدیر مسوول با بیان اینکه هیئت‌های ورزشی باید به سمت جذب و استفاده از اسپانسر و خیران بروند افزود: اداره کل ورزش و جوانان وظیفه‌ای در ارتباط با تیمداری ندارد تنها به عنوان واسطه برای جذب حامیان مالی رشته‌های مختلف ورزشی و از جمله ورزش های پرمخاطب هیئت‌ها را کمک می‌کند.

جانعلی از فوتبال به عنوان یک ورزش پرمخاطب نام برد و گفت: تلاش می‌کنیم علاوه بر بسترسازی برای موفقیت تیم‌های فوتبال استان زمینه حضور تیمی از استان در لیگ های فوتبال کشور را نیز فراهم کنیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان با اشاره به وجود برخی مشکلات در هیئت فوتبال این استان افزود: هنوز نتوانستیم قضاوت واقعی از هیئت فوتبال استان داشته باشیم چرا که در حال حاضر فضا در این هیئت ملتهب است .

وی با بیان اینکه برخی خواهان برکناری و عده‌ای در پی ابقای رئیس هیئت فوتبال استان را دارند اضافه کرد: در همین ارتباط از فدراسیون فوتبال درخواست مجمع فوق‌العاده در استان شده تا وضعیت هیئت مشخص شود.

جانعلی با اشاره به در پیش بودن سفر رئیس فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی به استان گفت: قرار است که در سفر تاج رئیس فدراسیون فوتبال به سمنان به هر جمع‌بندی که پیرامون هیئت فوتبال استان برسیم همان را با قوت اجرایی کنیم.

وی با بیان اینکه تعین تکلیف این مهم به پیشرفت فوتبال استان کمک می‌کند تصریح کرد: برای رشد و پیشرفت فوتبال استان باید از همه ظرفیت‌ها استفاده کنیم.

وی با اشاره به برخی مشکلات هیئت‌های ورزشی خاطرنشان کرد: با توجه به قانون منع به‌کارگیری بازنشستگاه بسیاری از هیئت‌های ورزشی استان به صورت سرپرست اداره می‌شوند، لذا در همین ارتباط به منظور برگزاری مجمع عمومی این هیئت‌ها در اسرع وقت برنامه‌ریزی‌شده است تا بتوانند تصمیم‌گیری و برنامه‌ریزی بهتری را داشته باشند .

مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان از راه‌اندازی بزرگ‌ترین نمایشگاه فرهنگی و ورزشی استان سمنان در هفته دولت امسال خبر داد و گفت: این پروژه می‌تواند به توسعه ورزش همگانی در استان کمک شایانی کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: