• پنجشنبه ۲۹ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 981-1591-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

عرضه روزانه مرغ 11هزار و 500تومانی در سمنان/ عرضه قریب 50 تن گوشت قرمز در استان

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان از توزیع و عرضه نزدیک به 50 تن گوشت قرمز در استان با هدف تنظیم بازار این محصول طی یک ماهه فروردین‌ماه خبر داد.

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان، سیدحسن میرعماد در جلسه ستاد تنظیم بازار استان اظهار کرد: از ابتدای فرودین‌ماه تاکنون ۲۱ تن گوشت گوساله قرمز منجمد وارداتی و ۲۷ تن گوشت گرم قرمز گوسفندی در استان با قیمت دولتی عرضه شده است.

وی ادامه داد: علاوه بر این در فروردین ماه سال جاری، ۶۰۰ تن جو، دو هزار تن ذرت، 6 هزار و ۲۰۰ تن کنجاله سویا، ۱۰۰ تن مرغ منجمد و برخی نهاده دامی توسط پشتیبانی امور دام استان در شهرستان‌های مختلف استان عرضه شده است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان با اشاره به کاهش قیمت مرغ در این استان و افزایش عرضه قیمت به قیمت دولتی افزود: در حال حاضر مرغ درب مغازه به قیمت ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان در استان توزیع می‌شود .

میرعماد ادامه داد: انتظار داریم برای ثبات قیمت و تعادل آن، روند توزیع ۳۵ تن ‌گوشت مرغ به صورت روزانه در سطح استان، ادامه داشته باشد .

وی با بیان اینکه تخم مرغ در ۲۸ فروردین ۹۸ ، به قیمت ۶ هزار و ۶۱۰ تومان به مردم استان عرضه شد به وضعیت مطلوب ذخائر در انبارهای این استان پرداخت و گفت: در حال حاضر بالغ بر ۲۸ هزار تن گندم، ۸ هزار تن برنج و ۲۱۹۰‌ تن شکر سفید در انبارهای استان ذخیره شده است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: