• چهارشنبه ۲۸ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۷
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 981-593-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس جهاددانشگاهی استان سمنان خبر داد:

مسابقات مناظره دانشجویان استان سمنان برگزار می‌شود

رئیس جهاددانشگاهی استان سمنان از برگزاری مرحله استانی هشتمین دوره مسابقه مناظره دانشجویان در استان سمنان خبر داد .

حسن رهایی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه سمنان، با اعلام این خبر گفت: مرحله استانی هشتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران، با حضور 8 تیم دانشجویی از 10 الی 12 اردیبهشت ماه در سمنان  برگزار می شود .

وی افزود: هشتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران نشان خواجه نصیر طوسی در سراسر کشور با شعار، مناظره فرصتی برای یادگیری و با تأکید بر افزایش روحیه گفتمان سازی در میان قشر دانشجو برگزار می شود .

رئیس جهاددانشگاهی استان سمنان اضافه کرد: فراخوان ثبت نام مرحله استانی هشتمین دوره مسابقات مناظره دانشجویان از دیماه سال گذشته اعلام شد و تعداد 11 گروه از دانشگاه های سراسر استان سمنان برای این دوره از مسابقات ثبت نام کردند .

رهایی خاطرنشان کرد: در نهایت 8 تیم با عضویت 32 نفر از دانشجویان دانشگاه‌های مختلف استان از دانشگاه سمنان، پیام نور استان، دانشگاه آزاد سمنان، دانشگاه آزاد شاهرود، مرکز علمی کاربردی غرب استیل و مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی سمنان، دانشکده فنی پسران و دانشکده فنی دختران سمنان ثبت نام نهایی کردند که از 10 تا 12 اردیبهشت ماه در این دوره از مسابقات به رقابت می‌پردازند .

وی اظهار داشت: تیم ها در این مسابقات به صورت دو تیم موافق و مخالف در موضوعات و گزاره‌های انتخاب شده به مناظره و رقابت می پردازند و پس از داوری تیم های برنده به مراحل بالاتر راه پیدا می کنند و تیم های بازنده حذف می شوند، در نهایت دو تیم برتر این دوره از مسابقات در فینال به رقابت می پردازند و تیم قهرمان به مسابقات منطقه ای مناظره دانشجویان ایران که در مهرماه سالجاری برگزار می شود راه پیدا می‌کند .

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: