• سه شنبه ۲۷ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 981-3390-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا


کمک ۱.۳ میلیارد تومانی مردم استان سمنان به مناطق سیل‌زده

مدیر کل کمیته امداد استان سمنان گفت: مردم استان سمنان تا کنون یک میلیاردو ۳۱۳ میلیون تومان به صورت کالا و نقد به مناطق سیل زده از طریق کمیته امداد کمک کرده‌اند .

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان ، سید جواد رضوی، مدیر کل کمیته امداد استان سمنان ضمن تقدیر از حضور سپاه، بسیج و هلال احمر و نیروهای یاری‌رسان به هموطنان سیل‌زده اظهار کرد: مردم ایران طی چهار دهه گذشته در همه مواقع و تمام شرایط پای کار بوده اند .

وی با اشاره به اینکه کمک مردم استان سمنان از طریق مراکز نیکوکاری سراسر استان و کمیته امداد به یک میلیاردو ۳۱۳ میلیون تومان رسید تصریح کرد: کمک‌های مردمی باید در این برهه از زمان ادامه داشته باشد .

رضوی، کمیته امداد را یک شبکه گسترده در کل کشور دانست و خاطرنشان کرد: همان طوری که این نهاد در مناطق مختلف کشور اطلاعات از خانوارهای مختلف دارد، این موضوع از مناطق سیل زده مستثنی نیست و از نیازمندان هر منطقه غافل نخواهد شد و کار کمک رسانی را به نحو احسن اجرایی خواهد کرد .

مدیر کل کمیته امداد استان سمنان  با بیان اینکه ۳۱۰ میلیون تومان از مجموع کمک های مردمی استان سمنان به صورت نقدی بوده اضافه کرد: بیش از سه هزار و ۵۶ قطعه انواع لوازم ضروری زندگی به مناطق سیل زده کشور از طریق کمیته امداداستان سمنان ارسال شده است‌ .

وی یادآوری کرد: کمک های مردمی استان سمنان در قالب 25 هزار و ۷۴۶ بسته مواد غذایی و آب معدنی، چهار هزار و ۹۹۳ دست انواع البسه و کفش، ۶۰ تخته پتو و ۵۷۷ موکت برشمرد و گفت: ۱۴۰ تخته موکت و ۱۲ دستگاه تلویزیون به مناطق سیل زده از طریق کمیته امداد استان سمنان ارسال شده است .

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: