• یکشنبه ۲۵ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 981-2990-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

هفتمین محموله کمک‌های مردمی استان سمنان راهی مناطق سیل‌زده شد

مردم استان سمنان تا کنون از طریق کمیته امداد و مراکز نیکوکاری سراسر این استان ۹۶۰ میلیون تومان به مردم مناطق سیل زده کشور کمک کرده اند‌ .

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان ،  سید جواد رضوی، مدیرکل کمیته امداد استان سمنان بابیان اینکه تاکنون هفت محموله کمک از سوی این نهاد به مناطق سیل‌زده ارسال‌شده است، گفت: این اقلام و محموله‌های ارسالی دربرگیرنده ۹۶۰ میلیون تومان کمک‌های مردمی این استان است.

وی با بیان اینکه مردم نوع‌دوست استان سمنان هم‌وطنان گرفتار خود را فراموش نکرده و این بار نیز حماسه آفریدند، ادامه داد: با جمع‌آوری کمک‌های مردمی تاکنون هفت محموله از سوی کمیته امداد استان به مناطق سیل‌زده ارسال‌شده است .

رضوی با بیان اینکه کمک‌های مردمی که تاکنون برای کمک به سیل‌زدگان جمع‌آوری‌شده رقمی معادل ۹۶۰ میلیون تومان را شامل می‌شود، اضافه کرد: از این مبلغ  ۴۹۴ میلیون تومان از طریق مراکز نیکوکاری ۴۶۶ میلیون تومان مابقی از طریق کمیته امداد استان سمنان جمع‌آوری‌شده است .

مدیرکل کمیته امداد استان سمنان بابیان اینکه اقلام ارسالی به مناطق سیل‌زده شامل یک‌هزار و ۴۵۱ تخته پتو، ۵۰ تخته فرش و ۱۳۸ موکت و.. را شامل می‌شود، افزود: همچنین بیش از 33 هزار و 320 قلم از مواد غذایی و آب‌معدنی و..نیز از طریق کمیته امداد به مناطق سیل‌زد ارسال‌شده است .

وی خاطرنشان کرد: مردم استان سمنان سه هزار و ۶۶۲ دست انواع لباس و کفش، یک‌هزار و ۷۷۰ قطعه انواع مختلف لوازم ضروری و تعدادی اجاق‌گاز و تلویزیون و...نیز به هم‌وطنان سیل‌زده از طریق این نهاد کمک کردند.

مدیرکل کمیته امداد استان سمنان  اضافه کرد: هم استانی‌ها می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به شماره‌حساب ۰۱۰۲۳۱۸۴۶۳۰۰۹ نزد بانک صادرات شعبه الغدیر و یا شماره کارت مجازی ۶۹۸۴-۹۰۱۷-۶۹۱۹-۶۰۳۷ بانک صادرات واریز کنند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: