• پنجشنبه ۲۲ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۹
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 981-1092-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : گفتگو

گزارش ایسنا از ملاقات مردمی استاندار سمنان

بیشترین درخواست مراجعات مردمی از استاندار سمنان چه بود؟ +تصاویر

استاندار سمنان با ابراز خرسندی از برگزاری جلسه سه ساعته ملاقات مردمی با اقشار مختلف مردم در استانداری سمنان گفت: صاحبان برخی واحدهای تولیدی، طرح برخی مشکلات در مناطق روستایی، دریافت تسهیلات و درخواست گره‌گشایی در خصوص عدم انعطاف برخی مقررات و قوانین مهمترین مطالبات مردم در مراجعات امروز در استانداری سمنان بود.

به گزارش خبرنگار ایسنا-منطقه سمنان علیرضا آشناگر در حاشیه ملاقات مردمی استاندار و مدیران اجرایی استان در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: این جلسه با حضور همه معاونین استاندار، مدیران استادی و بیش از 15 نفر از مدیران کل استان به مدت سه ساعت در استانداری سمنان برگزار شد.

وی از ایجاد بستری برای شنیدن حرف مردم به عنوان یکی از مهمترین اهداف برپایی ملاقات مردمی مسوولان استان نام برد و ادامه داد: با توجه به حضور هر سه معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی، اقتصادی و امور عمرانی استاندار و مدیران کل دستگاه‌های اجرایی استان که مراجعان بیشتری داشتند در این جلسه امکان حل مشکلات برخی از مردم فراهم شد.

استاندار سمنان با اذعان به اینکه در این‌گونه جلسات امکان حل مشکلات مردمی که امکان دسترسی کمتری به مدیران استان دارند فراهم می‌شود گفت: به همه مدیران اجرایی استان ابلاغ شده که ملاقات مردمی را به صورت هفتگی برگزار کنند و در استانداری نیز روزهای سه شنبه هر هفته در جلساتی این امکان فراهم شده که مردم با حضور و ملاقات چهره به چهره مشکلات خود را مطرح کنند.

وی با بیان اینکه امروز درخواست بیش از 45 مراجعه‌کننده مورد بررسی قرار گرفت تصریح کرد: دستورات لازم در خصوص رفع مشکل مراجعه‌کنندگان صادر شده و امید است که این روند در آینده نیز به طور منظم انجام و پیگیری شود.

آشناگر بر ضرورت ارتباط صمیمانه‌تر مسوولان و مدیران دستگاه‌ها با اقشار مختلف مردم تاکید و اظهار کرد: ایجاد ارتباط چهره به چهره با مردم می‌تواند به حل بخش بیشتری از مشکلات مردم و هم‌استانی‌ها کمک کند و در همین ارتباط از مدیران استان خواسته شده که توجه جدی‌تری به ملاقات مردمی داشته باشند.

سرسریان از اهالی کلاته رودبار یکی از مراجعان ملاقات مردمی امروز با استاندار سمنان بود که در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا-منطقه سمنان ضمن تقدیر از برگزاری این نشست گفت: برگزاری این جلسات می‌تواند به حل مشکلات مردم کمک بیشتری کند.

وی در ارتباط با مشکل خود به خبرنگار ایسنا گفت: درخواست من از استاندار کمک به اشتغال فرزندم بوده که در روستای خودمان با توجه به داشتن زمین کشاورزی و منابع آبی اضافی نیز وجود دارد اما متاسفانه جهادکشاورزی و آب منطقه‌ای این اجازه را نمی‌دهد لذا امروز این درخواست را با استاندار سمنان مطرح و ایشان با روی گشاده دستورات لازم را دادند که امیدوارم مشکل نیز مرتفع شود.

یکی از زنان مراجعه‌کننده نیز با تقدیر از برپایی این ملاقات مردمی گفت: برگزاری این نشست نشان از مردمی بودن استاندار و مدیران دارد که امیدواریم در آینده نیز برگزار شود.

وی از اخذ تسهیلات ارزان‌قیمت و کمک به اشتغال فرزندش به عنوان درخواست خود از استاندار سمنان نام برد و گفت: استاندار دستورات لازم را صادر کردند که امیدوارم اجرایی شود.

این شهروند سمنانی با بیان اینکه دسترسی به مدیران در برخی دستگاه‌ها به سهولت انجام نمی‌شود از مسوولان ارشد استان خواست با تسهیل در ارتباط با مردم زمینه حل مشکلات مردم را بیش از پیش فراهم کنند.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: