• پنجشنبه ۲۲ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 981-791-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری سمنان

قراردادن سپاه در لیست تروریستی نشان‌ از عمق کینه استکبار از انقلاب دارد

مدیرکل پدافند غیر عامل استانداری سمنان ضمن محکوم کردن اقدام خصمانه امریکا در قراردادن نام سپاه در لیست تروریستی گفت: این اقدام خصمانه امریکا به انسجام و وحدت بیشتر در جامعه می‌انجامد.

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان، ایرج کارخایی در جلسه بررسی و پیگیری وضعیت طرح جامع استان سمنان با اشاره به دائمی و مستمر بودن تهدیدات دشمنان، گنجاندن نام پرافتخار سپاه پاسداران در لیست گروه‌های تروریستی توسط امریکا را نشان‌دهنده عمق دشمنی و کینه استکبار جهانی نسبت به راه و اهداف عالیه انقلاب برشمرد و اظهار کرد: این اقدام نبخردانه امریکایی‌ها بی‌شک به همدلی, وحدت و همبستگی بیشتر ملت و مسئولین در کشور می‌انجامد.

دبیر شورای پدافندغیرعامل استان با اشاره به اهمیت طرح جامع پدافند غیرعامل برای استان افزود: پیشگیری در مقابل انواع تهدیدات و حوادث مختلف با طرح جامع پدافند غیرعامل محقق خواهد شد .

وی شناسایی ظرفیت‌ها‌، توانمندی‌ها و دارایی‌های کلیدی و مهم استان، شناخت آسیب‌پذیری‌ها و اولویت‌بندی آن‌ها و ارائه راهکارهای علمی و عملی برای مقابله با تهدیدات و آسیب‌ها را به‌منظور اجرای اصل پیشگیری و پیش‌بینی از مهمترین دستاوردهای طرح‌های جامع پدافند غیرعامل برشمرد .

کارخائی از برنامه‌ریزی برای تهیه و تدوین طرح جامع پدافند غیرعامل استان و طرح جامع پدافند غیرعامل شهرستان‌ها خبرداد و افزود: طرح جامع پدافند غیرعامل از برنامه‌ها‌، اهداف و سیاست‌های مهم در حوزه دفاعی است که در سیاست‌های کلی نظام در بخش پدافند به آن تاکید شده است.

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری سمنان با اشاره به حادثه تاسف بار سیل اخیر در استان های مختلف کشور بر ضرورت تهیه طرح‌های پیشگیرانه به‌منظور مقابله با انواع تهدیدات و آسیب‌پذیری‌ها تاکید کرد و افزود: تهیه طرح جامع پدافند غیرعامل می‌تواند بعنوان یک سند بالا دستی متقن و محکم و یک کار ماندگار و چراغ راهنمای مناسبی برای اجرای طرح‌های پیشگیرانه در حوزه پدافند غیرعامل بکار گرفته شود .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: