• پنجشنبه ۲۲ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 981-2590-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : گفتگو

مدیر عامل آبفار استان سمنان به ایسنا خبرداد:

خسارت 7میلیارد تومانی سیلاب به زیرساخت‌های آبفار 29 روستای استان سمنان

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان سمنان از خسارت هفت میلیارد تومانی بارش‌های اخیر به زیرساخت‌های آب و فاضلاب روستایی استان سمنان خبر داد.

منصور کشاورزیان روز در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا-منطقه سمنان اظهار کرد: همه مشکلات مربوط به آبفای روستایی استان مرتفع و در حال حاضر همه روستاهای آسیب‌دیده از سیل اخیر از آب شرب برخوردارند.

وی با بیان اینکه مشکلات آخرین روستای استان اوایل این هفته رفع شد افزود: در مجموع زیرساخت‌های آبفای روستایی 29 روستای استان در جریان بارش‌های اخیر آسیب‌دیده بود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان سمنان با بیان اینکه هیچکدام از زیرساخت‌های این روستاها به صورت 100درصدی از بین نرفته بود ادامه داد: تاسیات آبفای روستایی در این 29 روستا معمولا بین 10 تا 30 درصد آسیب دیده بودند.

وی با بیان اینکه این بارش‌ها به تاسیات آبفای  14 هزار از مشترکین آب روستایی آسیب‌هایی وارد کرده بود اضافه کرد: در مجموع بیش از 10 هزار خانوار در این بارش‌ها دچار خسارت‌هایی شدند.

کشاورزیان با بیان اینکه بیشترین آسیب به روستاهای شهرستان میامی وارد شده بود گفت: تاسیسات آب 16 روستای شهرستان میامی در جریان این بارش‌ها آسیب دیده بود که حسین آباد کالپوش، قوشه، دگرمان، سودآغلن، باغچه، دشت شاد و...از جمله این روستاها بودند.

وی از خسارت به زیرساخت‌های آبفای روستایی 11 روستای شهرستان شاهرود خبر داد و افزود: 900مشترک این روستاها که دهملا، تاش علیا و سفلی، خیج، سطوه، قلعه بالا، آقاعبدالله و...از جمله آنها بودند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان وی از خسارت به پنج روستای دامغان در جریان بارش‌های اخیر خبر داد و گفت: همچنین سه هزار مشترک روستایی در چندین روستای شهرستان مهدیشهر و از جمله فولادمحله، ده صوفیان، چاشم و...خسارت‌هایی وارد شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: