• چهارشنبه ۲۱ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۶
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 981-992-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

استاندار سمنان: سپاه محبوب مردم ایران و منطقه است

استاندار سمنان معتقد است که سپاه محبوب مردم ایران و منطقه است و این موضوع را هیچ گاه استعمارگران و زور گویان تحمل نمی‌کنند.

به گزارش به گزارش ایسنا-منطقه سمنان علیرضا آشناگر در دیدار با  دامغانی ، فرمانده سپاه حضرت قائم (عج الله) استان سمنان اظهار کرد: راه و روش و آئین سپاه ، راه و روش همه ی ملت ایران است .

وی با بیان اینکه آرزوی امام (ره) مبنی بر اینکه کاش من هم یک پاسدار بودم ، آرزوی همه ی مردم ایران است  افزود: در طول هشت سال دفاع مقدس، سپاه پاسداران و دیگر نیروهای مسلح صادقانه از کیان مقدس ایران اسلامی دفاع کردند و این موضوع هیچگاه از ذهن مردم ما پاک نخواهد شد .

استاندار سمنان با بیان اینکه سپاه پاسداران ، همیشه در کنار مردم بوده است ادامه داد: در طول فعالیت گروه‌های تکفیری و داعش که توسط دولت های استعمارگر ایجاد شد، حضور سپاه بود که موجب پایان یافتن فعالیت این گروه تکفیری شد.

وی با اذعان به اینکه سپاه محبوب مردم ایران و منطقه است و این موضوع را هیچ گاه استعمارگران و زور گویان تحمل نمی کنند اضافه کرد: ما امروز مانند همه مردم و آزادگان منطقه آمده ایم تا هم به عزیزانمان در سپاه ، خدا قوت گفته و تشکر کنیم و هم اینکه بگوییم ما نیز خود را پاسدار می دانیم و در کنار شما هستیم .

آشناگر گفت:   امروز دولت آمریکا و ترامپ به هیچ یک از معاهدات بین المللی پایبند نبوده و شاهد انجام اقدامات نابخردانه ی زیادی از سوی آنها هستیم .

وی ادامه داد: تشدید تحریم‌ها‌، خروج از معاهدات بین‌المللی و تغییر سفارت آمریکا از تل آویو به قدس از اقدامات نابخردانه ای است که آمریکا به انجام رسانده و امیدواریم بزودی شاهد پشیمانی آنان از اقداماتشان باشیم .‌

استاندار سمنان با بیان اینکه اقدام اخیر آمریکا موجب اتحاد و همدلی بیش از پیش همه ی گروه‌های انقلاب شده است به حضور و مشارکت سپاه در سیل اخیر اشاره و خاطرنشان کرد: از حضور بسیار خوب سپاه و گروه‌های مختلف مردمی در مناطق سیل زده و کمک به مردم سیل زده و آسیب دیده، صمیمانه تشکر می کنم .

وی تصریح کرد: استقرار سپاه استان در پلدختر و حضور بیش از ۵۰۰ نفر از گروههای جهادی در این منطقه و حمایت های مردم و ارسال کمک‌های تجهیزاتی سبب شد که قریب به ۹۰ درصد امور توسط سپاه در منطقه واگذار شده به استان در پلدختر انجام شده و بزودی به پایان برسد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: