• یکشنبه ۱۸ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۰
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 981-293-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس جهاددانشگاهی استان سمنان خبر داد:

اجرای برنامه ششم توسعه جهاددانشگاهی/ نقش تأثیرگذار جهاددانشگاهی در پیشرفت و توسعه کشور

رئیس جهاددانشگاهی استان سمنان از تدوین برنامه ششم توسعه جهاددانشگاهی این استان خبر داد و گفت: در جلسات و نشست های فشرده پایان سال گذشته، برنامه ششم توسعه جهاددانشگاهی استان سمنان نهایی شده است و در حال حاضر در حال اجرای این برنامه هستیم.

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان، حسن رهایی در نشست آغازین سال جدید اعضای جهاددانشگاهی استان سمنان با بیان این مطلب اظهار کرد: این نهاد انقلابی به توان نیروهای جوان، متخصص و دارای تفکر جهادی خود متکی است و در کنار این ادامه حیات، به توسعه و پیشرفت در همه امور نیز توجه ویژه دارد.

وی با اشاره به فعالیت های تأثیرگذار و ارزشمند جهاد دانشگاهی استان سمنان در سال گذشته گفت: این نهاد در سال 1397، توفیقات زیادی در حوزه های پژوهشی، آموزشی و فرهنگی داشتیم که نقش بسیار تأثیرگذاری در توسعه و پیشرفت استان سمنان داشته است.

رئیس جهاددانشگاهی استان سمنان با اشاره به اجرای برنامه ششم توسعه جهاد دانشگاهی در استان سمنان، به نقش جهاد دانشگاهی در نقشه جامع علمی کشور و توسعه و پیشرفت کشور اذعان داشت.

رهایی با اشاره به نامگذاری شعار سال جدید به نام رونق تولید از سوی مقام معظم رهبری، تصریح کرد: معظم اله در بیانات نوروزی خود در حرم امام رضا(ع) در جمع مردم بر مدیریت و کار عالمانه و جهادی در جهت حل مشکلات اقتصادی کشور و رونق تولید تأکید داشتند و گفتند باید برای حل مشکلات اقتصادی کشور کار و مدیریت جهادی انجام شود.

وی اظهار داشت: مقام معظم رهبری کار جهادی را یک کار توأم با تلاش، خستگی ناپذیری و اخلاص دانستند که برای مردم و خدا باشد.

رئیس جهاددانشگاهی استان سمنان به جایگاه این نهاد در توسعه و پیشرفت کشور و استان سمنان اشاره کرد و گفت: با اجرای برنامه ششم توسعه جهاددانشگاهی، فعالیت های علمی، پژوهشی، آموزشی و فرهنگی جهاددانشگاهی در استان سمنان شتاب بیشتری می گیرد.  


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: