• شنبه ۱۷ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۹
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 981-592-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

نایب‌رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس تاکید کرد:

"رونق تولید" و بهبود معیشت مردم با ساماندهی صادرات و واردات

نماینده مردم شهرستان‌های شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نامگذاری امسال از سوی رهبری معظم انقلاب به عنوان سال رونق تولید گفت: انتخاب این شعار با سازماندهی و ساماندهی حوزه‌های صادرات و واردات می‌تواند به بهبود تولید و معیشت کمک کند.

به گزارش خبرنگار ایسنا-منطقه سمنان، دکتر‌سیدحسن سینی شاهرودی، در اولین جلسه شورای اداری استان در سال ۹۸ اظهار کرد: تعیین این شعار در این شرایط که با تحریم‌های ظالمانه امریکا روبرو هستیم می‌تواند به رونق تولید و ثروت در بخش‌های مختلف کمک کند.

وی بر ضرورت توجه به داشته‌ها و توانمندی‌های داخلی تاکید و تصریح کرد: در این چهار دهه هرگاه که نگاه و تکیه بر توان داخلی بوده ، توانستیم موفقیت‌های چشمگیری به‌دست آوریم.

این نماینده مردم با اشاره به خروج امریکا از برجام در سال گذشته اظهار کرد:خروج آمریکا از برجام و ‌همراهی نسبی دیگر هم پیمانان آمریکا با آن باعث شد تا به صورت جدی تر بر توان و امکانات داخلی خود تکیه کنیم.

نایب‌رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس بر ضرورت توجه به معیشت مردم تاکید و خاطرنشان کرد: استفاده بیشتر از ظرفیت‌های مردمی می‌تواند به بهبود شرایط اقتصادی کمک کند.

حسینی شاهرودی از مسوولان و مدیران خواست در سال جاری و در شرایط دشوار تحریم توجه به ظرفیت‌های داخلی را مضاعف کنند.

وی با اشاره به شرایط کشور در سال گذشته به بازخوانی برخی از این اتفاقات پرداخت و گفت: پیروزی مدافعان حرم و محور‌ مقاومت که ریشه در اندیشه‌های امام و انقلاب داشت یکی از اتفاقات مثبت سال گذشته بود که اثرات بسیار‌مثبتی را در منطقه و جهان گذاشت.

نماینده مردم شهرستان‌های شاهرود و میامی با اشاره به بارش‌های اخیر در کشور و استان به وقوع چند بحران در شرق استان و مدیریت آن اشاره کرد و افزود: در مدیریت بحران و پیگیری امورات در خصوص بارش های اخیر و بحرانی که در منطقه شرق استان به وقوع پیوست، در کنار مسئولین و مدیران ستاد مدیریت بحران استان، نیروهای نظامی و انتظامی و به خصوص بخش خصوصی، نقش بسیار تعیین کننده ای را ایفا کردند .

وی با اشاره به رانش زمین در کالپوش و حضور مسوولان استانداری در منطقه آسیب‌دیسده حسین آباد کالپوش گفت: حضور استاندار و معاونین استاندار در شرق استان و صدور به موقع دستورات لازم، جای تقدیر و تشکر دارد .

وی همچنین از شرکت های برق، آب، گاز، راهداری و شرکت های خدمات رسانی و همچنین ارگان های امدادی استان به خاطر امداد رسانی مطلوب و برطرف کردن مشکلات مردم آسیب‌دیده شرق استان تقدیر کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: