• چهارشنبه ۲۲ اسفند ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9712-3690-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون شرکت آب منطقه ای سمنان به ایسنا خبر داد:

ارائه خدمات به بهره برداران منابع آبی در دفاتر ICT شهری و روستایی

معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای سمنان از ارائه خدمات به متقاضیان، مشترکین و بهره برداران منابع آب و امور مشترکین در دفاتر ICT روستایی و ادارات پست شهرستان در این استان خبر داد.

محمدرضا خاموشی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، منطقه سمنان، گفت: طبق تفاهم نامه فی مابین شرکت آب منطقه ای سمنان و اداره کل پست استان سمنان، ارائه خدمات به مشترکین و متقاضیان شرکت سهامی آب منطقه ای سمنان در دفاتر پستی شهری و روستایی از طریق سامانه یکپارچه حفاظت و بهره برداری منابع آب و امور مشترکین(ساماب) انجام می شود.

وی افزود: این تفاهم نامه در اجرای قانون برنامه ششم توسعه جمهوری اسلامی ایران و اجرای مواد مرتبط در فصل دوم قانون مدیریت خدمات کشوری و آیین نامه ایجاد و بهره برداری از دفاتر پستی، پیشخوان خدمات دولت و دفاتر ICT  ابلاغی از سوی ریاست جمهوری به منظور ایجاد بسترهای لازم برای کاهش تصدی گری دولت و کاهش تقاضای سفرها، فی مابین شرکت سهامی آب منطقه ای سمنان و اداره کل پست استان سمنان منعقد شده است.

معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای سمنان تصریح کرد: بهره برداران منابع آبی که دارای چاه کشاورزی هستند و مشترکین و متقاضیان شرکت سهامی آب منطقه ای سمنان در دفاتر پستی شهری و دفاتر پست روستایی در سراسر استان سمنان، می توانند خدمات مرتبط با سامانه یکپارچه حفاظت و بهره برداری منابع آب و امور مشترکین(ساماب) را دریافت کنند.

خاموشی ادامه داد: این خدمات شامل قبول و توزیع مدارک و مجوزهای صادره از جانب دفاتر پستی و ارسال به نشانی متقاضیان توسط مجری با استفاده از سرویس پست سفارشی، ارسال پیامک در سامانه ساماب به متقاضیان، قبول و مبادله و توزیع کلیه مراسلات پستی اعم از پاکت، بسته و امانات بر اساس آخرین تعرفه های پستی بر اساس سرویس مورد درخواست شامل سرویس های سفارشی، پیشتاز، امانت و ویژه، جمع آوری کلیه مرسولات از محل موردنظر در زمان تعیین شده توسط کارفرما و... است.

وی اظهار داشت: کلیه این خدمات در سطح استان سمنان از طریق دفاتر پستی و ICT مستقر در شهرستان های استان و دفاتر روستایی منتخب ارائه می شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: