• سه شنبه ۲۱ اسفند ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9712-3590-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

اصلاح و احداث 213 هزار متر شبکه توزیع برق در استان سمنان

سرپرست معاونت برنامه ریزی و مهندسی شرکت توزیع برق استان سمنان گفت: طرح اصلاح و احداث 213 هزار و 400 متر شبکه توزیع برق در استان سمنان عملیاتی شده است .

به گزارش خبرگزاری ایسنا، منطقه سمنان، رضا علی اصغری با اشاره به این که از آغاز امسال تا به حال ، طرح توسعه 55 هزار متر شبکه 20 کیلوولت زمینی و هوایی به انجام رسیده گفت: بهینه سازی 56 هزار و 300 متر خطوط فشار متوسط نیز عملیاتی گردیده است .

وی با بیان این که طرح احداث 41 هزار و 400 متر شبکه فشار ضعیف هوایی و زمینی اجرائی شده افزود : بهسازی 60هزار و 700 متر خطوط فشار ضعیف ، در زمره فعالیت هائی است که توسط واحدهای اجرائی این شرکت انجام شده است .

سرپرست معاونت برنامه ریزی و مهندسی شرکت توزیع برق استان سمنان اضافه کرد : 203 ایستگاه هوائی و زمینی توزیع برق به منظور تغذیه برق متقاضیان و مشترکان جدید در استان ، از شروع سال جاری تا زمان حاضر ،  نصب و به بهره برداری رسیده است .

علی اصغری با ابراز این که 194 دستگاه پست هوایی توزیع برق اصلاح گردیده تصریح کرد : بهینه سازی 34 ایستگاه زمینی در شمار برنامه های اجرائی شده محسوب می شود .

وی با بیان اینکه 861 دستگاه چراغ جدید روشنایی در سطح معابر استان نصب شده است از بهسازی و تعویض  یک هزار و 557 چراغ نیز خبر داد و گفت: در راستای عملیاتی نمودن طرح های توسعه و احداث ذکر شده، مبلغ 184 میلیارد و 221 میلیون ریال هزینه صرف گردیده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: