• یکشنبه ۱۲ اسفند ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۱
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9712-1294-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

برگزاری دومین جشنواره رسانه ای ابوذر استان سمنان/ ایسنای سمنان حائز دو رتبه برتر شد

در آیینی با حضور دکتر عبدالله گنجی از برگزیدگان دومین جشنواره رسانه ای ابوذر استان سمنان، تجلیل شد .

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان، علی مسلمان رییس سازمان بسیج رسانه استان سمنان از ارسال 465 اثر به دبیرخانه این جشنواره خبر داد و اظهار کرد: در مجموع ۴۶۵ اثر مکتوب،دیداری،عکس و تولیدات فضای مجازی به ۹ بخش جشنواره امسال ارسال شد که تعدد آثار در مقایسه با سال گذشته از نظر تعداد ۴ برابر شده است .

وی با بیان اینکه ۱۰ داور استانی به بررسی و ارزیابی آثار پرداختند، گفت: در موضوعات مختلف جشنواره، دو نفر مقام اول، ۱۳ نفر مقام دوم و ۶ نفر مقام سوم را کسب کردند .

وی با بیان اینکه زهرا مظاهری با اثری در قالب موشن گرافیک امسال برگزیده چهارمین جشنواره ملی ابوذر و از منتخبان دومین جشنواره استانی است افزود: غلامرضا کریمی محمدی،علی ابک،علی عامری،رضا حمیدی مطلق،سید رضا شاهورانی،هوشنگ حبیبی بسطامی،محمد حسین سیر،مرتضی مزینانی صفابین،علی جوانمرد،محمدرضا خزر،آرزو کاشی،محدثه عباسی،معصومه رشیدی و شهربانو خسروی با رای هیآت داوران بعنوان برترین های استانی  دومین جشنواره رسانه ای ابوذر استان سمنان معرفی شدند .

  به گزارش ایسنا، هوشنگ حبیبی بسطامی، سردبیر و خبرنگار خبرگزاری ایسنا، منطقه سمنان، در دومین دوره جشنواره رسانه ای ابوذر در استان سمنان موفق به کسب دو عنوان برتر در دو بخش جداگانه شد .

حبیبی با دو گزارش با عناوین " سفر به جنگل ابر با بقچه‌ای از شعر" در بخش آزاد و " کشاورزان سمنانی و بختک سرما" در بخش حمایت از تولیدات داخلی در دومین جشنواره رسانه ای ابوذر در استان سمنان موفق به کسب دو عنوان برتر شد . 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: