• شنبه ۲۲ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۴
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9710-1197-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

اجرای 269 پروژه برق رسانی با اعتباری بالغ بر 14 میلیارد ریال در بسطام

مدیر امور برق بسطام گفت: 269 پروژه عمرانی برق رسانی با اعتباری بالغ بر مبلغ 14 میلیارد و 900میلیون ریال در 9 ماهه سالجاری در بسطام شاهرود افتتاح شده است. 

به گزارش خبرگزاری ایسنا، منطقه سمنان، سید حمیدرضا موسوی افزود: با احداث 26 ایستگاه توزیع برق از ابتدای سال جاری تاکنون، یک هزار و 725 کیلوولت آمپر به ظرفیت پست های برق بسطام اضافه شده است.

وی با اشاره به این که 9 هزار و 300 متر شبکه فشار ضعیف و فشار متوسط هوائی و زمینی از ابتدای امسال تازمان حاضر به بهره برداری رسیده افزود: طرح بهینه سازی چهار هزار متر شبکه های توزیع برق ، از جمله اقدامات این امور محسوب می شود.

مدیر امور برق بسطام با بیان این که طرح توسعه سه هزار و 500 متر کابل خودنگهدار در بخش بسطام عملیاتی شده اظهارداشت: برقراری یک هزار متر شبکه روشنائی معابر در این شهر، از دیگر برنامه های انجام شده می باشد.

موسوی با ابراز این که احداث دو دستگاه  پست عمومی در شهر مجن و خیابان محمد شهید روستای میقان، جزء پروژه های پیش بینی شده سه ماهه چهارم امسال می باشند خاطرنشان کرد: احداث سه دستگاه پست توزیع برق در روستای چهارطاق، انتهای کوچه حمام این روستا و سالن ورزشی کلاته خیج  با بهره برداری از هفت سرخط و نصب سه تابلو به ظرفیت 900 آمپر جهت بهبود ولتاژ مشترکین، از اهم فعالیت های اجرائی شده این امور در سه ماهه سوم سال جاری به شمار می روند.    


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: