• دوشنبه ۱۷ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۶
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9710-1792-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

سرپرست فرمانداری میامی منصوب شد

طی حکمی از سوی علیرضا آشناگر استاندار سمنان سرپرست فرمانداری میامی منصوب شد .
به گزارش ایسنا-منطقه سمنان به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل استانداری سمنان طی حکمی از سوی علیرضا آشناگر استاندار سمنان احمد ملایری به عنوان سرپرست فرمانداری میامی منصوب شد .
در این حکم آمده است: نظر به تعهد، توانمندی و شایستگی جنابعالی به موجب این ابلاغ به‌عنوان سرپرست فرمانداری میامی منصوب می‌شوید .
توجه و احترام به مردم این ولی‌نعمتان ما و تشکیل جلسات، هماهنگی و نظارت بر عملکرد واحدهای فرمانداری جهت اجرای امور بصورت مستمر، ایجاد هماهنگی بین ادارات و بخشداری‌های تابعه و نظارت بر عملکرد ادارات شهرستان از جمله وظایفی است که امیداست در انجام آن تلاش و کوشش نمائید .
به گزارش ایسنا-سرپرست جدید فرمانداری میامی که جایگزین محمدمهدی کریمی فرماندار پیشین میامی شده پیش از این بخشدار مرکزی شهرستان شاهرود بوده است.

ملایری همچنین سابقه بخشداری در شهرستان‌های پیشوا ورامین در استان تهران را در کارنامه خود دارد. همچنین کریمی فرماندار پیشین میامی از مردادماه 95 تا کنون سکان فرمانداری میامی را برعهده داشت.

میامی شرقی‌ترین شهرستان استان سمنان در شهریور ماه سال 1390 با تصویب هیئت وزیران دولت دوم احمدی نژاد از ترکیب بخش مرکزی به مرکزیت شهر میامی و دهستان‌های کلاته های شرقی، ‌میامی و فرومد و بخش کالپوش به شهرستان ارتقاء یافت تا شهرستان‌های استان سمنان از چهار شهرستان در ابتدای دولت دکتر احمدی نژاد به هشت شهرستان در پایان کار آن دولت افزایش یابد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: