• دوشنبه ۱۷ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۶
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9710-1093-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

دانشگاه‌های سمنان و شهید چمران اهواز تفاهم‌نامه همکاری بستند

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه سمنان گفت: دو دانشگاه سمنان و شهید چمران اهواز به منظور گسترش فعالیت‌های پژوهشی تفاهم‌نامه همکاری امضاء کردند .
به گزارش ایسنا-منطقه سمنان دکتر سیف‌الله سعدالدین با اعلام این خبر اظهار کرد: این تفاهم‌نامه به امضای سعدالدین، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه سمنان و دکتر علی حقیقی، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه شهید چمران اهواز رسید .
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه سمنان گفت: این تفاهم‌نامه همکاری به منظور همکاری در اجرای فعالیت‌های پژوهشی و هدایت و انجام پروژه‌های‌ تحقیقاتی – کاربردی مورد نیاز در توسعه فناوری‌های نوین ژئوشیمیایی اکتشافی با تاکید بر ژئو شیمی سطحی و زیر سطحی مبادله شده است .
سعدالدین با بیان اینکه این تفاهم‌نامه‌ برای مدت دو سال قابل اجراست افزود‌: انجام کلیه خدمات مشاوره، مطالعاتی و تحقیقاتی و آزمایشگاهی مورد نیاز طرفین از دیگر بخش‌های این تفاهم‌نامه 10 ماده‌ای است .
این عضو هیئت علمی دانشگاه سمنان خاطرنشان کرد: دانشگاه سمنان با دارا بودن پردیس‌های فنی – مهندسی و علوم و فناوری‌های نوین از پتانسیل مطلوبی به منظور افزایش و تقویت ارتباط و تعامل بین دانشگاه و صنعت برخوردار است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: