• دوشنبه ۱۷ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9710-1691-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

ثبت 1978 مورد تخلف واحدهای صنفی استان در سالجاری

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: در 9 ماهه سالجاری یک هزار و 978 مورد شکایت مردمی در خصوص تخلف واحدهای صنفی در ستادهای خبری این سازمان ثبت شده است.

به گزارش خبرگزاری ایسنا، منطقه سمنان، مهدی یحیایی گفت: از این تعداد ، 1310 گزارش به صورت تلفنی ، 14 گزارش حضوری و 654 گزارش نیز به صورت کتبی ارسال شده است .

وی همچنین اذعان کرد: از مجموع این شکایات دریافتی ، تعداد یک هزار و 892 مورد توسط بازرسان و کارشناسان سازمان مورد رسیدگی قرار گرفته است .

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گفت: از مجموع گزارش های دریافتی ، تعداد یک هزار و 86 مورد با رسیدگی کارشناسان و بازرسان منجر به تشکیل پرونده تخلف صنفی شدند که 55 درصد کل شکایات را شامل می شود که جهت بررسی و سیر مراحل قانونی به اداره کل تعزیرات حکومتی ارسال شده است .

مهدی یحیایی یادآور شد: هم استانی ها می توانند شکایات و گزارشات خود را اعم از گرانفروشی، کم فروشی ، عدم درج قیمت ، عدم صدور صورت حساب ، عرضه و فروش کالای قاچاق به شماره 124 سامانه ستاد خبری سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گزارش کنند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: