• دوشنبه ۱۷ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9710-2690-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

برگزاری مانور مباحثه ای، شناسایی نقاط امن در زمان زلزله در شاهرود

مدیرتوزیع برق شهرستان شاهرود از برگزاری مانور مباحثه ای، شناسایی نقاط امن واحدهای کاری و عملیاتی در زمان زلزله، در شاهرود خبر داد.

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان، جمال فرخ‌زاده با اعلام این خبر افزود: این مانور آموزشی با هدف ایجاد آمادگی و افزایش دانش، مهارت و توانایي کارکنان در زمان بروز زلزله، برگزار شد.

وی با بیان این که در مدیریت بحران دو نوع مانور مباحثه ای و عملیاتی وجود دارد افزود: به منظور اجراي اين برنامه آموزشي، ايتدا مانور مباحثه اي از نوع سمينار با حضور کارشناس جمعيت هلال احمر اين شهرستان انجام شده و تعداد زيادي از کارکنان در زماني کوتاه، توسط اساتید و مدرسین این حوزه در زمينه نحوه عملکرد در هنگام بحران توجيه شدند.

وی اضافه کرد: پس از برگزاری سمینار، کارشناس هلال احمر، نقاط امن واحدهای کاری شناسایی شده و اقدامات ايمني لازم را به همکاران هر واحد به صورت چهره به چهره ارائه کرد.

فرخ‌زاده تصریح کرد: پس از طی مرحله آموزشی، مانور به صورت عملیاتی در ساختمان‌های بهره‌برداری و اداري برق شاهرود، با به صدا در آوردن آژير که به منزله بروز زلزله در نظر گرفته شده، انجام و هر فرد در نقطه امني که مشخص شده پناه گرفتند.

مدیرتوزیع برق شهرستان شاهرود یادآور شد: با اتمام رزمایش، ارزیابی لازم صورت گرفته و با حضور شرکت‌کنندگان نقاط ضعف مورد بازخوانی قرار گرفت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: