• یکشنبه ۱۶ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9710-2390-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

دو انتصاب جدید در محیط زیست استان سمنان

طی احکام جداگانه‌ای سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان سمنان و سرپرست اداره آموزش حفاظت محیط زیست استان سمنان منصوب شدند.

به گزارش خبرنگار ایسنا-منطقه سمنان، مدیر کل حفاظت محیط زیست استان سمنان با صدور حکم رسمی حسین حیدرپور را به عنوان سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان سمنان منصوب کرد.

عباسعلی دامنگیر مدیرکل حفاظت محیط زیست استان سمنان در این حکم آورده است: با عنایت به تجارب جناب عالی، به موجب این ابلاغ، به عنوان سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان سمنان تعیین می گردید. امید است با استعانت از ذات باری تعالی و رعایت موازین شرعی و قانونی و نصب العین قرار دادن تقوای الهی، تمام توان و استعداد خویش را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و  پیشبرد اهداف عالیه سازمانی به کار گرفته و با بهره گیری از توان اداری همواره موفق و موید باشید.      

حیدرپور پیش از این سرپرستی اداره پارک ملی کویر مرکزی، ریاست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان شاهرود، ریاست حراست و فرماندهی یگان حفاظت و همچنین سرپرستی اداره آموزش اداره کل حفاظت محیط زیست استان سمنان را نیز عهده دار بوده اند .

همچنین م دیر کل حفاظت محیط زیست استان سمنان با صدور حکم رسمی مریم شعبانی را به عنوان سرپرست اداره آموزش حفاظت محیط زیست استان سمنان منصوب کردند .

دامنگیر در این حکم آورده است: با عنایت به سوابق و تجارب جنابعالي به موجب اين ابلاغ، به عنوان سرپرست اداره آموزش این اداره کل تعيين می گردید. امید است با توکل به خداوند متعال و نصب العین قرار دادن تقوای الهی، تمامی تلاش و توان خود را جهت پیشبرد اهداف سازماني به كار گرفته و همواره در ظل توجهات ولي عصر(عج) موفق و موید باشید.   

پیش از این، حسین حیدرپور سرپرستی این حوزه را به عهده داشتند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: