• یکشنبه ۱۶ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9710-1591-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

ایجاد دو هزار و 200 فرصت شغلی با سرمایه‌گذاری ۵هزار میلیارد ریالی در استان سمنان

معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از ایجاد دو هزار و 200 فرصت شغلی با سرمایه‌گذاری بالغ بر ۵هزار و هفتصد میلیارد ریالی در استان خبر داد و گفت: طی 9 ماهه سالجاری 159 پروانه بهره‌برداری در بخش صنعت استان سمنان صادر شده است .

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان رشید یزدان‌فرد با اعلام این خبر گفت: در 9 ماه گذشته برای واحدهای صنعتی که جواز تأسیس اخذ کرده‌اند، سرمایه‌گذاری بالغ‌ بر 46 هزار میلیارد ریال با اشتغال حدود 35هزار نفر پیش‌بینی شده است .

وی با بیان اینکه در 9 ماهه امسال، یک‌هزار و 452 مجوز صنعتی در استان صادر شده است افزود: 159 واحد صنعتی در استان پروانه بهره‌برداری و یک‌هزار و 293 واحد نیز جواز تأسیس دریافت کرده‌اند .

معاون تولید سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان ادامه داد: در این مدت واحدهای صنعتی استان با سرمایه‌گذاری بیش از 5هزار و 700 میلیارد ریال پروانه بهره‌برداری دریافت کرده و مشغول به فعالیت شده‌اند که زمینه اشتغال حدود دو هزار و 200 نفر را در استان فراهم آورده‌اند .

یزدان‌فرد با اشاره به وضع موجود در بخش صنعت استان سمنان اظهار داشت: در حال حاضر 2009 واحد صنعتی در استان دارای پروانه بهره برداری و مشغول به فعالیت هستند که با سرمایه‌گذاری حدود 51هزار میلیارد ریال منجر به اشتغال بیش از 52هزار نفر در استان شده‌اند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: