• سه شنبه ۱۱ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۳
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9710-797-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

راه‌اندازی ۱۴ ایستگاه توزیع برق جدید در دامغان/ خط ۲۰ کیلوولت طزره دامغان احداث می‌شود

مدیرتوزیع برق شهرستان دامغان گفت: به منظور افزایش قابلیت اطمینان شبکه، پروژه احداث خط ۲۰ کیلوولت هوائی دو مداره در مسیر جاده طزره شهرستان دامغان به طول هشت هزار متر انجام مي‌شود.

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان سید محمدحسین ترابی با اعلام این خبر گفت: به منظور اجرای این پروژه ، نصب ۱۴۵ اصله پایه برق و احداث ۷۰۰ متر کابل کشی زميني فشار متوسط نيز پیش‌بیني شده و تا پايان امسال بهره‌برداري خواهد شد.

وی اظهارداشت: از دیگر برنامه‌های پیش‌بیني شده در سه ماهه چهارم سال مي‌توان به احداث پست هوائي خيابان خوريا، کلاته رودبار و شهرک بوستان و همچنين تامين برق ايستگاه گاز مومن آباد اشاره کرد.

وی خاطرنشان کرد: نصب یک دستگاه اتوبوستر جهت بهبود ولتاژ جنوب این شهرستان، تامین برق ایستگاه گاز و برقراری انشعاب، احداث شبکه به منظور جمع‌آوری قسمتي از شبکه از زمين‌هاي زراعي، تقويت ترانس‌هاي عمومي روستاهاي کلاته ملا، زرين آباد و شهرک جديدالاحداث بادله کوه ، اصلاح يك هزار و ۴۰۰ مورد لوازم اندازه‌گيري مشتركين شهري و روستايي ، احداث روشنائي معابر خيابان ضلع شرقي بيمارستان ولايت، جابه جايي شبكه فشار متوسط و فشار ضعيف كلاته و تبديل شبكه سيمي به كابل خودنگهدار مهدي آباد برم ، از جمله برنامه‌هاي اجرائي شده در ۹ ماهه سال جاري محسوب مي شوند.  

وی با اشاره به این که از ابتدای امسال تاکنون، سه هزار و ۵۰۰ متر شبکه فشار ضعیف هوائی و زمینی در این شهرستان احداث شده بيان کرد: ایجاد 6 هزار و ۹۰۰ متر شبکه ۲۰ کيلوولت هوائي و زميني نيز، از دیگر خدمات توزیع برق در این شهرستان طی سال جاری است.

ترابی با بیان این که ۱۴ ایستگاه توزیع برق جدید از ابتدای سال ۹۷ تا کنون نصب و بهره‌برداري گرديده افزود: با احداث اين ترانس‌ها، ۵۹۰ کيوولت آمپر به ظرفيت پست‌هاي توزيع برق شهرستان دامغان افزوده شده است.

وی با بیان این که طرح بهینه‌سازی ۱۰ هزار و ۶۰۰ متر شبکه‌های توزیع برق در مدت زمان قیدشده صورت گرفته تصريح کرد: تبديل يک هزار و ۵۰۰ مترشبکه سيمي به کابل خودنگهدار، از ديگر فعاليت‌هاي به انجام رسيده به شمار مي‌رود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: