• سه شنبه ۱۱ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9710-1790-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : گفتگو

سرپرست فناوری و اطلاعات شهرداری سمنان به ایسنا خبرداد:

سمنان در 40سالگی انقلاب صاحب مرکز کنترل ترافیک شهری می‌شود

سرپرست فناوری و اطلاعات شهرداری سمنان از افتتاح فاز اول مرکز کنترل ترافیک شهری سمنان تا دهه فجر امسال خبر داد.

صادق کاشیان در گفت‌وگو با ایسنا –منطقه سمنان اظهار کرد: در همین راستا تا کنون 25کیلومتر فیبرنوری در سطح شهر سمنان انجام شده است.

وی در پاسخ به پرسشی در خصوص هزینه‌ انجام شده در این پروژه خاطرنشان کرد: تاکنون اعتباری بالغ بر 10 میلیارد ریال برای اجرایی شدن این پروژه شهری انجام شده است.

سرپرست فناوری و اطلاعات شهرداری سمنان با بیان اینکه اخیرا این مرکز به‌صورت موقت و آزمایشی راه‌اندازی شده افزود: افتتاح رسمی فاز نخست بعد از تکمیل آن همزمان با جشن‌های چهل سالگی انقلاب در دهه مبارکه فجر انجام خواهد شد.

وی ایجاد این مراکز را امری ضروری خواند و گفت: همه مراکز استان‌ها از چنین مرکزی برخوردارند اما این پروژه در سمنان به دلیل برخی مشکلات اعتباری و نوسانات نرخ ارز به تاخیر افتاد.

کاشیان با بیان اینکه برخی شهرهای استان مثل شاهرود نیز چنین مرکزی را راه‌اندازی کردند ادامه داد: مرکز کنترل ترافیک شهری در واقع مرکز پایش شهر است و هم از بعد خدمات و هم از بعد ترافیکی می‌تواند به بهبود شرایط در مرکز استان کمک کند.

وی راه‌اندازی این مرکز را مهم خواند و اضافه کرد: راه‌اندازی این مرکز به بهبود و تسریع خدمات برخی دستگاه‌های خدمات‌رسان مثل آتش‌نشانی، دستگاه‌های امدادی و...نیز کمک شایانی می‌کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: