• سه شنبه ۱۱ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۱
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9710-1392-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

کاتب: مدیران شبکه کیش قانون را رعایت نکردند

عضو هیات نظارت بر سازمان صدا و سیما و نماینده گرمسار و آرادان در مجلس گفت: با توجه به این که رییس سازمان صدا و سیما با متخلفان پخش فیلمی از شبکه "کیش" برخورد قاطع و جدی کرده است، هیات نظارت دیگر به این موضوع ورود پیدا نمی‌کند .

غلامرضا کاتب در گفت‌وگو با ایسنا، درباره نحوه ورود هیات نظارت بر سازمان صدا و سیما در خصوص پخش تصاویر نامتعارف در فیلم سینمایی در سیمای "کیش" اظهار کرد: بعد از این اتفاق رییس سازمان صدا و سیما با عزل مدیر کل و کارشناسان مربوطه برخورد قاطع و جدی داشت، لذا دیگر نیازی نبود که هیات نظارت جلسه‌ای را برگزار کند.

وی افزود: بنده روز گذشته (دوشنبه) مذاکراتی داشتم که به این نتیجه‌ رسیدیم به دلیل بالاترین برخورد صورت گرفته دیگر نیازی به برگزاری جلسه هیات نظارت بر سازمان صدا و سیما نیست، چون حداکثر برخورد در سازمان صدا و سیما صورت گرفته است.

این عضو ناظر مجلس شورای اسلامی در هیات نظارت بر سازمان صدا و سیما با بیان این که در پخش تصاویر نامتعارف از شبکه کیش قانون رعایت نشده است، در این باره توضیح داد: در پخش فیلم به خصوص فیلم های خارجی باید از سازمان مرکزی مجوز دریافت شود و سپس مورد بازبینی قرار گرفته که این دو اتفاق درباره فیلم پخش شده از شبکه کیش صورت نگرفته است، این یعنی مدیران و کارشناسان مربوطه از قانون عدول کرده و آن را رعایت نکردند.

چند روز گذشته تصاویر نامتعارفی از فیلم سینمایی در سیمای کیش منتشر شد که در کنار واکنش ها و انتقادات بسیار منجر به برکناری و توبیخ مدیر کل سازمان صدا و سیما مرکز کیش و برخی از کارکنان این مرکز شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: