• دوشنبه ۱۰ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۵
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9710-593-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

بسترهای کارآفرینی در دانشگاه علمی کاربردی فراهم است/آغاز مسابقات قهرمان دانشجویان کشور در سمنان

رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان سمنان با بیان اینکه جدی‌ترین مشکل امروز کشور اشتغال است گفت: دانشگاه علمی کاربردی دانشگاهی کارآفرین و شغل‌محور است و می‌تواند به حل این مشکل در کشور کمک کند.

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان، دکتر بهرامی نسب در افتتاحیه ششمین دوره مسابقات قهرمان کشوری دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی کشور که باحضور دکتر تجلی مدیر کل تربیت بدنی دانشگاه، دکتر پیش بین معاون فرهنگی دانشگاه علمی کاربردی کشور،برخی مدیران استانی و روسای مراکز علمی کاربردی استان و 16تیم از استان‌های مختلف کشور در سمنان اظهار کرد: دانشگاه علمی کاربردی می‌کوشد که هر دانشجوی با یک مهارت فارغ‌التحصیل شود.

وی فراگیری مهارت کار را مهمترین ویژگی دانشجویان این دانشگاه دانست و افزود: دانشگاه علمی کاربردی بزرگترین دانشگاه مهارتی در سطح کشور است.

رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان سمنان با بیان اینکه رشته‌های این دانشگاه متناسب با نیاز بازار طراحی شدند ادامه داد: دانشگاه جامع علمی کاربردی بزرگترین دانشگاه شغل محور کشور است و در آن بسترها برای کارآفرینی فراهم شده است.

وی به برگزاری مسابقات والیبال قهرمانی دانشجویان کشور در سمنان اشاره و خاطرنشان کرد: دانشجویانی از 16 استان کشور در این مسابقات حضور دارند.

بهرامی‌نسب با تقدیر از اعطای میزبانی این مسابقات به سمنان، گفت: ششمین دوره مسابقات قهرمان کشوری دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی کشور در سالن اختصاصی این دانشگاه برگزار می‌شود

رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان سمنان اضافه کرد: بر اساس رهنمودها و فرمایشات رهبر معظم انقلاب شما دانشجویان باید تهذیب ، تحصیل و ورزش را به عنوان سه ویژگی مهم سرلوحه خود قرار دهید.

وی با اشاره به تجلیل از خانواده شهید حمزه از شهدای مدافع حرم سمنان در این رقابت‌ها ادامه داد: ما افتخار داریم که شهید محمد حسین حمزه از دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی هستند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: