• سه شنبه ۱۳ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۷
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 979-593-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

نماینده اتحاد دانشجویی دانشگاه دامغان در حضور رییس جمهور:

از دولت و تمام مسئولان انتظار اصلاح داریم

نماینده اتحاد دانشجویی دانشگاه دامغان خطاب به حسن روحانی گفت: ما از شما و تمام مسئولان توقع اصلاح داریم و منتظریم ببینیم شعار "روحانی مچکریم" را در سال ۱۴۰۰ چگونه تکرار می‌کنیم .

به گزارش ایسنا، امیررضا اسماعیل آخوندی نماینده اتحادیه دانشجویی دانشگاه دامغان طی سخنانی در مراسم 16 آذر که با حضور رئیس جمهوری در دانشگاه سمنان برگزار شد، خطاب به حسن روحانی گفت: شما از مشکلات اقتصادی مردم، بیکاری، تضاد طبقاتی، حقوق‌های نجومی و محقق نشدن وعده های موکول شده به برجام، رانت و فساد، فحشا و کم آبی مطلعید .

وی افزود: ما شاهد این هستیم که استادان ما نسبت به وضعیت دانشجویان بی تفاوتند و برای توسعه صنعت  اشتیاقی ندارند و گرفتن مدرک ISI و رفتن به خارج از کشور کعبه آمال شان است و گرفتن پست و سمت آرزویشان .

این فعال دانشجویی تاکید کرد: آقای روحانی شما در لباس روحانیت با وعده‌های بسیاری وارد گود انتخابات شدید و در شرایط سخت اقتصادی سکان کشور را در دست گرفتید تا هم چرخ سانتریفیوژها بچرخد و هم چرخ زندگی. اما الان اوضاع را می بینید. کافیست به میان مردم بیایید تا ببینید با چه مشقتی زندگی می‌کنند .

آخوندی ادامه داد: ما از شما و تمام مسئولان توقع اصلاح داریم. و حرف آخر اینکه منتظریم ببینیم شعار روحانی مچکریم را در سال ۱۴۰۰ چگونه تکرار می کنیم .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: