• شنبه ۱۰ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۴
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 979-1092-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

در آستانه روز دانشجو؛

دانشجویان گرمساری از رئیس‌جمهور چه می‌خواهند؟

نماینده انجمن صنفی دانشجویان دانشگاه دولتی گرمسار از اخذ موافقت قطعی با دانشگاه دولتی گرمسار به عنوان مهمترین مطالبه دانشجویان این شهرستان از رئیس جمهور نام برد.

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان، ابراهیمی صبح امروز به مناسبت روز مجلس  در کرسی آزاد اندیشی که با حضور دکتر غلامرضا کاتب نماینده مردم شهرستان های گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی در دانشگاه دولتی این شهر برگزار شد خواستار صدور مجوز قطعی این دانشگاه از سوی وزیر علوم شد.

وی با اشاره به گذشت حدود هشت سال از فعالیت این دانشگاه دولتی در گرمسار گفت سال ۸۹   این دانشگاه افتتاح شد و با توجه به اخذ ۲ مصوبه سفر رئیس جمهور در خصوص تبدیل موافقت اصولی به قطعی متاسفانه تاکنون این امر صورت نپذیرفته و این امر موجبات نارضایتی دانشجویان این دانشگاه شده است.

نماینده انجمن صنفی دانشجویان دانشگاه دولتی گرمسار با تقدیر از پیگیری های نماینده مردم گرمسار در این ارتباط افزود: از نماینده مردم می خواهیم که در سفر دکتر روحانی به استان سمنان تکلیف موافقت قطعی دانشگاه گرمسار مشخص و نهایی شود.

این فعال دانشجویی با اشاره به دیدار رئیس جمهور با دانشجویان و انجام این سفر در آستانه روز دانشجو خاطرنشان کرد: با توجه به در پیش بودن روز دانشجو و توجه ویژه رئیس جمهور به دانشجویان در این سفر استانی امید است که این سفر برکاتی برای دانشجویان و دانشگاهیان استان داشته باشد.

نماینده انجمن صنفی دانشجویان دانشگاه دولتی گرمسار با اشاره به دیدار اختصاصی رئیس جمهور با دانشجویان و بیان مطالبات دانشجویی از دکتر روحانی، خاطرنشان کرد: ما توقع داشتیم که در مراسم دانشجویان در حضور رئیس‌جمهور یک نماینده از سوی دانشجویان دانشگاه گرمسار نیز به نمایندگی مطالبات دانشجویان غرب استان را مطرح کند اما متاسفانه گویی گرمسار را از استان جدا دانسته و سهمیه ای به این دانشگاه نداده اند.

وی بر لزوم توجه بیشتر به جوانان و دانشجویان تاکید و تصریح کرد: دانشجویان از اصلی ترین حامیان دولت تدبیر و امید بودند و دانشجویان انتظارات به حقی از دولت و رئیس جمهوری دارند که انتظار می رود توجه ویژه تری به این بخش مهم از جامعه داشته باشند.

این فعال دانشجویی با اشاره به سرانه بالای دانشجویی در استان و خصوصا شهرستان گرمسار از رئیس جمهوری خواست به پشتوانه دانشجویی دولت بیش از پیش توجه و از نسل جوان در مدیریت کشور استفاده بیشتری کند.

خبرگزاری ایسنا استان سمنان در راستای رسالت رسانه ای خود به عنوان رسانه ای برآمده از متن دانشگاه و فعالیت های دانشجویی، برای طرح مطالبات دانشجویی از رییس جمهور و دیگر مسوولان کشوری و استانی آمادگی دارد.


انتهای پیام

اخبار مرتبط

دعوت کاظم جلالی و خانه کارگر استان سمنان از مردم برای استقبال از رییس جمهور

مردم مهمان‌نوازی‌شان را در استقبال از رئیس‌ جمهور نشان دهند/ اعراب در نزدیکی به اسرائیل مسابقه گذاشتند

دعوت نماینده، ائمه جمعه و فرمانداران شاهرود و میامی برای حضور در استقبال از رییس جمهور

دکتر روحانی سه‌شنبه به زادگاهش می‌آید

سفر روحانی مجالی برای تعمیق همدلی در استان سمنان/ دیدار مردمی رئیس‌جمهور با مردم استان سمنان در شاهرود

جلسه هماهنگی سفر کاروان تدبیر و امید به استان سمنان برگزار شد

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: