• جمعه ۹ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۵
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 979-492-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

سرپرست استانداری سمنان اعلام کرد:

دکتر روحانی سه‌شنبه به زادگاهش می‌آید

سرپرست استانداری سمنان گفت: سه شنبه ۱۳ آذر ماه  استان میزبان رئیس جمهور محبوب و فرزند برومند استان است.

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان،دکتر سعید  ناجی سرپرست استانداری سمنان؛ در شورای اداری استان سمنان که امروز جمعه در شاهرود در حال برگزاری است با اشاره به اینکه استان سمنا زادگاه رئیس جمهور است اظهار کرد: باید استقبال درخوری از رئیس جمهور و کاروان تدبیر و امید صورت گیرد.

وی با بیان اینکه رئیس جمهور در شاهرود با مردم استان دیدار عمومی دارد تصریح کرد: این سفر فرصت خوبی برای کمک به رشد و توسعه و همچنین وحدت و همدلی بیشتر در استان است.

سرپرست استانداری سمنان از سفرهای استانی به عنوان شاهدی بر علاقه مسوولان نظام به مردم نام برد و خاطرنشان کرد: این سفرها با هدف شناخت بیشتر از مشکلات مردم در استان ها و حل مشکلات آنها انجام می شود.

ناجی حضور مردم در این سفرها را معیاری برای سجش دلبستگی مردم به نظام و مسوولان برشمرد و گفت: دشمنان همواره در صدد تخریب این دلبستگی هستند و از این رو علاوه بر تحریم ها و تهدیدها، در این برهه همه توان رسانه ای خود را به میدان آورده اند.

وی با بیان اینکه دشمنان نظام اسلامی در پی ضربه زدن به مشروعیت نظام هستند افزود: این سفرها فرصتی برای نشان دادن علاقه مردم به مسوولان و دلبستگی مردم به نظام اسلامی و آرمان های است.

سرپرست استانداری سمنان از حفظ وحدت و همدلی به عنوان حربه ای برای رویارویی با دسیسه های دشمنان نام برد و اضافه کرد: مردم و رضایت آنها پایه مشروعیت سیاسی نظام است و لذا همه مسوولان موظفند که در این راستا قدم بردارند.

ناجی از رئیس جمهوری به مثابه نماد حاکمیت در کشورها نام برد و گفت: باید همه تلاش کنیم که در استقبال از رئیس جمهور، مقبولیت و محبوبیت نظام را به جهانیان نشان دهیم.


انتهای پیام

اخبار مرتبط

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: