• پنجشنبه ۸ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۵
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 979-694-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

بهزاد فراهانی در سمنان:

هنرمند امانت محبوبیت را نباید به چیزی جز مردم بفروشد/ خیریه ها جایی برای تمرین دموکراسی اند

رئیس انجمن بازیگران خانه تئاتر ایران ، مردم را شایسته بهترین خدمت ها دانست و گفت: محبوبیت یک امانت است و هنرمند نباید این امانت را به چیزی جز مردم بفروشد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه سمنان، بهزاد فراهانی در آیین جمع آوری کمک های خیرین به موسسه راه آسمان سمنان، اظهار کرد: مردم ایران مردمی، معزز، بزرگ و خیر هستند که شایسته بیشترین خدمات و امکانات هستند.

وی مشارکت در امور خیریه را هنر انسانیت خواند و افزود: هنرمندان تئاتر برای ایفای بهتر نقش،پیوسته در آیینه نگاه می کنند لذا از خیرین نیز می خواهم که پیوسته خود را در آیینه بنگرند.

وی با بیان اینکه همواره کوشیده به قدر وسع با مراکز حیریه همراهی کند گفت: بی شک خداوند یاور کسانی است که مال خود را در این راه خیر مصرف می کنند.

فراهانی به برخی تحربه های شخصی خود اشاره کرد و با ادعان به اینکه کوشیدم فرزندانانم را شریف بار بیاورم گفت: این نگاه سبب شد که خداوند یه من یاری کند که فرزندانی نیک و شریف تربیت کنم.

این پیشکسوت تئاتر و سینما با تمجید از مشارکت خیرین سمنانی در ساخت مرکز پزشکی هسته ای گفت: این که در این شرایط سخت اقتصادی و بازی پرنوسان دلار و ارز، مردمانی فارغ از سود و زیان، بخشی از سرمایه و دسترنج خود را صرف مبتلایان به سرطان می کنند جای خوشوقتی و مباهات است.

فراهانی، وجود پیشرفته ترین تجهیزات پزشکی مقابله با سرطان در سمنان را مایه مباهات دانست و افزود: با این خدماتی که به رایگان در این مرکز ارائه می شود دردمندان و مبتلایان به سرطان لااقل از بخشی از دغدغه هایشان کاسته می شود.

وی با نقدیر از پزشکان خیر افزود: پزشک در کشور ما، آن هم در این شرایط مظهر نجابت است چرا که در این شرایط وقتی نسخه ای می نویسد که می داند بیمار سرطانی برای یافنن آن نیازمند هزینه ای میلیونی است بیش از هر کس دیگری با رنج و اندوه بیماران آشنا است.

رئیس انجمن بازیگران خانه تئاتر ایران ، خیریه ها را مکانی برای تمرین دموکراسی برشمرد و گفت: گذشته از این خیریه ها محلی برای مهربانی و دیدن افرادی است که دست یاری به سوی هم نوعان خود دراز می کنند و از این رو باید این مراکز را حمایت کرد.

این هنرمند محبوب تئاتر ایران ، هنر و خصوصا تئاتر و موسیقی را از معجزه هایی دانست که می توانند بر روان پریشان و جان خسته بیماران اثر مثبت بگذارند و گفت: جا دارد که این مراکز بیش از پبش از ظرفیت این هنرها بهره بگیرندو

به گزارش ایسنا در پایان این گردهمایی فراهانی با جمع آوری کمک های خیرین سمنانی برای کمک مرکز پزشکی هسته ای سمنان، ضمن جمع آوری میلیونها تومان کمک خیرین به تقدبر از سحاوتمندی خیرین سمنانی پرداحت که گزارش آن متعاقبا منتشر می شود.  


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: