• چهارشنبه ۷ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۴
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 979-293-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

با همکاری جهاددانشگاهی استان سمنان؛

کارگاه آموزشی بهره وری در کسب و کارهای تعاونی در سمنان برگزار شد

کارگاه آموزشی بهره وری در کسب و کار های تعاونی با همکاری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان و جهاددانشگاهی سمنان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه سمنان، کارگاه دو روزه بهره وری در کسب و کارهای تعاونی با حضور حدود 100 نفر از مدیران و کارکنان شرکت‌ها و اتحادیه های تعاونی و همکاران حوزه تعاون استان و شهرستان‌ها در سمنان برگزار شد.

این کارگاه آموزشی شامل دوره های "آشنایی با مفاهیم، نظریه ها، مدل‌ها ، الگوها و تکنیک های بهره وری در کسب و کارهای تعاونی" به همت معاونت امور تعاون اداره کل تعاون،‌کار و رفاه اجتماعی و با همکاری جهاد دانشگاهی استان سمنان برگزار شد.

تعداد 100نفر از مدیران و کارکنان شرکت‌ها و اتحادیه های تعاونی و همکاران حوزه تعاون استان و شهرستان‌های استان در این کارگاه دو روزه شرکت کردند.

کارگاه بهره وری در کسب و کارهای تعاونی توسط معاونت امور تعاون وزارت تعاون و کار و رفاه اجتماعی و در راستای اجرایی نمودن تفاهم نامه فیمابین معاونت امور تعاون وزارت تعاون و کار و رفاه اجتماعی و معاونت آموزشی جهاددانشگاهی کشور در سمنان برگزار شد، این دوره تاکنون در 21 استان کشور در راستای تعهدات این تفاهم نامه اجرا شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: