• چهارشنبه ۷ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۶
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 979-594-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رونمایی از 100عنوان کتاب منتشرشده امسال استان سمنان در نمایشگاه بزرگ شاهرود

مدیر اجرایی نمایشگاه کتاب استان سمنان با اشاره به انتشار قریب یکصد عنوان کتاب طی یکسال اخیر در استان سمنان گفت: در آیین افتتاح نمایشگاه بزرگ کتاب استان سمنان در شاهرود، تازه های نشر این استان نیز رونمایی می شود .

به گزارش ایسنا منطقه سمنان، حجت الله کرمانی در نشست ستاد استانی شانزدهمین نمایشگاه کتاب استان سمنان اظهار کرد: در فاصله نمایشگاه سال قبل تاکنون نزدیک به ١٠٠ عنوان کتاب در این استان تالیف، ترجمه و به چاپ رسیده است که در این برنامه رونمایی خواهد شد .

وی با تشریح اقدامات انجام شده برای برپایی شانزدهمین نمایشگاه کتاب استان سمنان در شاهرود گفت: بخش برنامه های جنبی این نمایشگاه بسیار مورد تاکید است و در قالب این برنامه ها باید مباحثی نظیر شعار سال، سبک زندگی اسلامی و ... مورد توجه باید قرار گیرد .

کرمانی با اشاره به تشکیل سه نشست شهرستانی ستاد برگزاری این نمایشگاه گفت: برای هر چه بهتر برگزاری نمایشگاه کتاب استان سمنان در شاهرود سه کمیته روابط عمومی، پشتیبانی و خدمات تشکیل و فعال شده است .

مدیر اجرایی نمایشگاه استانی کتاب در شاهرود بر انجام تبلیغات رادیویی و تلویزیونی قبل و بعد از آغازبه کار نمایشگاه کتاب و نیز فعالیت های تبلیغات میدانی تاکید کرد و گفت: این نمایشگاه از یازدهم آذر در سالن شهید اکبری شاهرود آغاز به کار می کند.

نمایشگاه بزرگ کتاب استان سمنان 11 تا 16 آذرماه باحضور 222 ناشر کشوری و در 150 غرفه در شاهرود برگزار می شود .

کتب ارائه شده در نمایشگاه امسال با 30 درصد تخفیف ارائه می شود که 20 درصد آن از طریق ارائه بن کتاب و 10 درصد نیز از طریق ناشران ارائه می شود.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: