• چهارشنبه ۷ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 979-990-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرار راننده از صحنه تصادف

جزئیات بیشتری از مرگ دلخراش دو دانشجو در سمنان

عکس تزیینی ست

ساعت 19 و 37 شب گذشته یک دانشجوی دختر و یک دانشجوی پسر دانشکده عمران دانشگاه سمنان در مسیر به سمت سالن فجر نمایشگاه بین المللی سمنان و کنسرت شبانه یکی از خوانندگان دچار حادثه شدند.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی سمنان در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه سمنان با بیان جزئیات بیشتری از حادثه مرگ این دو دانشجو در سمنان گفت: شب گذشته با تماس تلفنی مردمی به اورژانس سمنان، همکاران اورژانس سمنان حوالی ساعت 19 و 37دقیقه در صحنه حاضر می شوند.    

مهدیان افزود: این دو مصدوم ساعت 19 و 52 دقیقه شب گذشته با علائم هوشیاری بسیار پایین و ترومای شدید تحویل اورژانس بیمارستان کوثر می شوند و چند ساعت بعد به علت شدت جراحات متأسفانه فوت می کنند.

رئیس پلیس راه استان سمنان نیز گفت: متأسفانه راننده پس از حادثه متواری شده است که تحت تعقیب و پیگرد قانونی قرار دارد.

سرهنگ تقی کبیری در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه سمنان گفت: حادثه شب گذشته ساعت 20 و 20 دقیقه اتفاق افتاد و در این حادثه یک دانشجوی دختر 21 ساله اهل اصفهان و یک دانشجوی پسر 20 ساله اهل تهران به علت برخورد شدید با خودروی سواری فوت شدند.

وی با بیان اینکه این حادثه در کیلومتر 1 جاده سمنان – دامغان محدوده دانشگاه سمنان اتفاق افتاده است، گفت: این دو دانشجو به علت شدت جراحات و ضربه شدید به سر دچار ضربه مغزی شدند که سریعاً توسط نیروهای اورژانس به بیمارستان کوثر سمنان منتقل می شوند و حوالی ساعت 3 بامداد فوت می کنند.

وی یا اشاره به متواری شدن راننده ، با بیان اینکه خودرو احتمالا سواری بوده گفت: براساس نظر کارشناسان پلیس، عدم توجه به جلو توسط راننده علت احتمالی حادثه است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: