• سه شنبه ۶ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 979-890-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

کشف کلکسیونی از انواع موادمخدر از یک مزدا توسط پلیس استان سمنان

فرمانده انتظامی استان از دستگیری دو سوداگر مرگ و کشف 208 کیلوگرم موادمخدر در عملیات مشترک با پلیس کرمان خبر داد و گفت: این قاچاقچیان مقادیری از چند نوع موادمخدر از حمله هروئین، نریاک؛ حشیش و چنده ماده دیگر را با خود همراه داشتند.

 به گزارش ایسنا، منطقه سمنان سردار "روح الامین قاسمی" بااعلام این خبر اظهار داشت: اقدامات گسترده اطلاعاتی پلیس مبارزه با موادمخدر استان به شناسایی تعدادی قاچاقچی موادمخدر انجامید که قصد داشتند محموله ای سنگین را از جنوب به مرکز کشور منتقل کنند.

وی از هماهنگی های انتظامی و قضائی با کرمان و اشراف کامل اطلاعاتی پلیس مبارزه با موادمخدر استان سمنان خبر داد و گفت: تیم های عملیاتي پلیس کرمان در مسیر تردد قاچاقچیان مستقر شدند.

این مسئول انتظامی به تعقیب و گریز گشت های انتظامی و قاچاقچیان و زمین گیر شدن سوداگران مرگ اشاره کرد و افزود: در این علمیات ضربتی دو دستگاه خودرو توقیف و دو قاچاقچی دستگیر شدند.

سردار قاسمی افزود: در بازدید از مزدای توقیفی متهمان 208 کیلوگرم انواع موادمخدر شامل 110 کیلو و 900 گرم تریاک، 81 کیلو و 300 گرم حشیش، 14 کیلو و 800 گرم هروئین و یک کیلو نیز سایر مواد کشف شد.

فرمانده انتظامی استان بر مبارزه مستمر و قاطعانه پلیس با سوداگران مرگ تاکید و تصریح کرد: بی تردید این مبارزه با همراهی و مشارکت مردم قدرت بیشتری می یابد

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: